Haber Detayı
13 Eylül 2019 - Cuma 18:36 Bu haber 3346 kez okundu
 
MHP Tekkeköy İlçe Başkanlığı'na Köksal Kısa Atandı
Milliyetçi Hareket Partisi Tekkeköy İlçe Başkanlığına Köksal Kısa atandı.
SİYASET Haberi
MHP Tekkeköy İlçe Başkanlığı'na Köksal Kısa Atandı

 

Milliyetçi Hareket Partisinde geçtiğimiz günlerde Ladik ve Tekkeköy İlçe Başkanları ve İlçe Yönetimleri görevden alınmış, Ladik İlçe Başkanlığına Selami Aktaş ve yeni İlçe Yönetim Kurulu atanmıştı. Bugün de görevden alınan Tekkeköy İlçe Başkanlığına Köksal Kısa başkanlığındaki yeni yönetim kurulunun ataması yapıldı.

 

Atamaya ilişkin olarak açıklama yapan İl Başkanı Abdullah Karapıçak, “Bizim için en önemli ili kriter uyum ve disiplin. Milliyetçi Hareket Partisinin ‘2023 Lider Ülke Türkiye’ vizyonuna birlik ve beraberlik içinde ulaşmak adına Milliyetçi Hareketin Teşkilat değerlerine ilave olarak Samsun özelinde uyum ve disipline ihtiyacı vardır. Bunu sağlamak için bu nöbet değişimleri Genel Merkezimizin uhdesinde gerçekleştiriliyor.” dedi. 
 

Tekkeköy İlçe Başkanlığına yeni atanan Köksal Kısa’nın yanı sıra yönetim kurulu üyeleri olarak; Mümin Kılınç, Güven Apaydın, Nizamettin Odabaş, Ertuğul Eren, Engin Çetin, Sezgin Boz, Mehmet Bayrakçı, Hasan Eren, Murat Yeksoy, Semih Kısa, Sabri Abacı, Süleyman Kılınç, Osman Güneş, Hüseyin Köksal, Rasim Doğan, Hüseyin Ateş, Mustafa Cengiz, Mehmet Aslan, Emsal Doğan, Ahmet Öztürk, Veysel Çetin, Semih Ekşioğlu, Havva Soylu, Halil Karakaş, Hakan Kakal, Hakan Gül, Ali Uçak, Mithat Dolu, Hakan Şipşak, Şenol Pekdemir, Osman Dilaver, Rıza Muti, Kaya Kıllı atandı.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: MHP, Tekkeköy, İlçe, Başkanlığı'na, Köksal, Kısa, Atandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı