Haber Detayı
22 Şubat 2019 - Cuma 13:40 Bu haber 4466 kez okundu
 
Millet İttifakı Yakakent'e çıkartma yaptı
Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayati Tekin, İYİ Parti - CHP İttifakı'nın kurmayları Yakakent'te seçim çalışması yaptılar, esnafları ziyaret ettiler, vatandaşlarla kucaklaştılar.
SİYASET Haberi
Millet İttifakı Yakakent'e çıkartma yaptı

İYİ Parti-CHP İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayati Tekin, İYİ Parti Samsun İl Başkanı Recep Güleroğlu, CHP Samsun İl Başkanı Mehmet Kundak, İYİ Parti Yakakent İlçe Başkanı Hamza Yakupoğlu,  CHP Yakakent İlçe Başkanı Selami Yaman, CHP-İYİ Parti İttifakı Yakakent Belediye Başkan Adayı Ramazan Şensoy ve partilerin yöneticileri Yakakent'te seçim koordinasyon merkezi açılışı öncesinde halkla buluştu, esnaf ziyareti yaptı.

Ziyaretlerde Yakakent'in İYİ Parti Belediye Başkan Aday Adayı ve Belediye Meclis Üyesi Adayı Kadir Güntay, CHP İlkadım Kadın Kolları Başkanı Suna Gül Ceylan, çok sayıda partili de hazır bulundu. Hayati Tekin ve Millet ittifakını oluşturan partililere Yakakent Halkı ve esnafının ilgisi büyük oldu.

İYİ Parti ve Millet İttifakı Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayati Tekin Yakakentlilerin sorunlarını dinledi, çözüm önerileri ve projelerini anlattı. Ziyaretlere ayrıca İYİ Parti İl Başkan Yardımcısı Yaşar Temuçin, İYİ Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Alper Aydemir de katıldı.  

Hayati Tekin, ziyaretlerde yaptığı konuşmalarda, "Sorunlarınız sorunlarımız, gösterdiğiniz ilgi ve samimiyet bizlere güç veriyor. İnşallah hep birlikte başaracağız." dedi.

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Millet, İttifakı, Yakakent'e, çıkartma, yaptı,
Yorumlar
Haber Yazılımı