Haber Detayı
25 Ekim 2019 - Cuma 18:30 Bu haber 8767 kez okundu
 
Milletvekili Köktaş ve Belediye Başkanları Çarşamba'daki Santrali Savunma Mesaisinde
Çarşamba Eğercili Köyü'nde yapımı süren biokütle enerji santrali için AK Parti Milletvekili Fuat Köktaş, Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ve AK partili Yetkililer Irmaksırtı Mahallesi'nde Eğercili Muhtarı Mehmet Kalebay ve bazı vatandaşlar ile görüştü.
- Haberi
Milletvekili Köktaş ve Belediye Başkanları  Çarşamba'daki Santrali Savunma Mesaisinde


23 Ekim çarşamba Günü Çarşamba Abdullahpaşa Meydanı'nda düzenlenen mitingin ardından K arti Samsun Milletvekili Fuat köktaş, Çarşamba belediye Başkanı Halit Doğan ve Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar ile birlikte ilçe başkanlarını da alarak santrali savunma ve vatandaşı ikna turuna çıktı.

 

Bu gün ikindi saatlerinde Çarşamba Irmaksırtı Mahallesi'nde Eğercili Muhtarı mehmet kalebay'ı masalarına çağırarak santralin faydalı olduğunu, zararlı olduğu takdirde kapattıracaklarını belirterek uyarıda bulundular. Toplantıya Irmaksırtı Mahallesi Muhtarı'nın çağrılmaması, adeta gizli kapaklı yapılması da soru işaretlerine neden oldu.

 

Milletvekilleri ve belediye başkanlarının AK Parti İlçe Başkanları ve Belediye başkanları ile Samsun'un ve ilçelerinin büyük sorunları varken mesailerini santrali savunmak için harcamaları dikket çekti ve soru işaretlerine neden oldu.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Milletvekili, Köktaş, ve, Belediye, Başkanları, , Çarşamba'daki, Santrali, Savunma, Mesaisinde,
Yorumlar
Haber Yazılımı