Haber Detayı
13 Ekim 2016 - Perşembe 13:21 Bu haber 1578 kez okundu
 
MMO LPG EĞİTİMLERİNE DEVAM EDİYOR
Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Ordu İl Temsilciliğinde “LPG Otogaz İstasyonları Taşıt Dolum Personeli (Pompacı) Kursu” ve Aygaz Dolum Tesislerinde “Tüplü LPG Dağıtım Personeli Kursu” düzenlendi.
EKONOMİ Haberi
MMO LPG EĞİTİMLERİNE DEVAM EDİYOR

Düzenlenen “LPG Otogaz İstasyonları Taşıt Dolum Personeli (Pompacı) Kursu” ve “Tüplü LPG Dağıtım Personeli Kursu”nda sektörde çalışmakta olan 28 personel katıldı.

2 gün düzenlenen eğitimler sonucu yapılan sınavlarda başarılı olan kursiyerlere “LPG Otogaz İstasyonları Taşıt Dolum Personeli (Pompacı) Kursu” ve “Tüplü LPG Dağıtım Personeli Kursu” sertifikası verilecek..

Eğitimler ilgili olarak basına bilgi veren Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Nail YOLAYDIN; “16 Aralık 2012 Tarih ve 28499 Sayılı Resmi Gazete’de yayınlanarak yürürlüğe giren “SIVILAŞTIRILMIŞ PETROL GAZLARI (LPG) PİYASASI EĞİTİM VE SORUMLU MÜDÜR YÖNETMELİĞİ” uyarınca yönetmeliğin verdiği yetki kapsamında sektöre yönelik eğitimler düzenliyoruz. Eğitimler Oda Üyelerine ve kamuoyuna yönelik olarak artarak devam edecek.” dedi. .

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: MMO, LPG, EĞİTİMLERİNE, DEVAM, EDİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı