Haber Detayı
04 Aralık 2017 - Pazartesi 11:44 Bu haber 2495 kez okundu
 
MMO Samsun’dan öğrenci üyelere tanışma kahvaltısı
Makina Mühendisleri Odası Samsun Şubesi 2017 – 2018 güz döneminde Ondokuz Mayıs Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makina ve Endüstri Mühendisliği Bölümlerine yeni kayıt yaptıran öğrenciler için Tanışma Kahvaltısı düzenledi.
- Haberi
MMO Samsun’dan öğrenci üyelere tanışma kahvaltısı

Atakum’da faaliyet gösteren  Leman Kültür’de düzenlenen Tanışma Kahvaltısına Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Yönetim Kurulu Başkanı Kadir GÜRKAN, Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Nail YOLAYDIN, Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Öğrenci Üye Komisyon Başkanı Doğancan ÜZÜM, Komisyon Üyeleri Nur Sima GENÇ, Beyza GENDİHAL, Furkan Enes GÜNDOĞDU ve 55 öğrenci üye katıldı.

 

Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Yönetim Kurulu Başkanı Kadir GÜRKAN “Öğrencilerimizin gelecekte yer alacakları iş yaşamına hazırlıklı olarak başlayabilmesini önemsiyoruz. Rekabetin yoğun yaşandığı, farkındalık yaratabilen ve donanımlı olanın önünün açık olduğu iş yaşamında , öğrencilerimiz  almakta oldukları rutin eğitimin yanı sıra yabancı dil eğitimlerine ağırlık vererek ikinci hatta üçüncü yabancı dile sahip olabilmek için uğraş vermelidir. Genç mühendislerin, tasarım ve inovasyon kabiliyetlerini geliştirmeye yönelik eğitimlere yönelmeleri gerekir. MMO Samsun Şube olarak Öğrenci Komisyonumuzla koordineli olarak öğrenci üyelerimizin mesleki ve sosyal gelişimine yönelik çalışmalara devam edeceğiz” dedi.

 

Tanışma kahvaltısının ardından 2017 – 2018 güz döneminde Ondokuz Mayıs Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makina ve Endüstri Mühendisliği Bölümlerine yeni kayıt yaptıran 55 öğrencinin kayıt işlemi yapıldı.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör:
Etiketler: MMO, Samsun’dan, öğrenci, üyelere, tanışma, kahvaltısı,
Yorumlar
Haber Yazılımı