Haber Detayı
11 Aralık 2017 - Pazartesi 12:44 Bu haber 1791 kez okundu
 
MMO ve SAMGAZ yetkisiz firmalara göz açtırmıyor
Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube’de Samgaz Yetkili Doğalgaz firmaları bir araya geldi.
ASAYİŞ Haberi
MMO ve  SAMGAZ yetkisiz firmalara göz açtırmıyor

Makina Mühendisleri Odası Samsun Şubenin ev sahipliği yaptığı toplantıda Yetkisiz firmaların, kişilerin ve korsan firmalarla mücadelede izlenecek yol haritası, vatandaşın can ve mal güvenliği açısından yetkisiz ve uzman olmayan kişilerin yaptıkları imalatlar ve bu kişi/firmaların tespitleri, uygulanacak olan cezai işlemler görüşüldü.

 

Toplantıya Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Yönetim Kurulu Başkanı Kadir GÜRKAN, Başkan Yardımcısı Özkan ER, Sekreter Üyesi Nail YOLAYDIN, Yönetim Kurulu Üyesi Bekir AKARSU ve Samgaz Yetkilisi Seçkin TURAN katıldı.

 

Toplantı ilgili basına bilgi veren Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Yönetim Kurulu Başkanı Kadir GÜRKAN “Meslek disiplinlerine giren ,doğalgaz sektörüne yönelik düzenli olarak komisyon toplantıları yapıyoruz. Doğalgaz tesisatı yaptıracak olan vatandaşlarımızın firmanın yetkili olup olmadığını mutlaka kontrol etmeleri gerekiyor. Vatandaşlarımız yetkili firmaları da Samgaz internet sitesinden bulabilirler. Biz SAMGAZ ile birlikte çalışmalarımızı artırarak devam ettireceğiz.” Dedi.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: MMO, ve, , SAMGAZ, yetkisiz, firmalara, göz, açtırmıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı