Haber Detayı
26 Ağustos 2016 - Cuma 17:27 Bu haber 1974 kez okundu
 
MODİFİYE ARAÇLAR GÖRÜCÜYE ÇIKIYOR
Otomotiv piyasasında son yıllarda popülaritesi artan modifiye araç sektörü, her gün daha çok ilgi görüyor.
YAŞAM Haberi
MODİFİYE ARAÇLAR GÖRÜCÜYE ÇIKIYOR

Karadeniz Bölgesi'ndeki modifiye araç tutkunlarının buluşma adresi olan Samsun Tuning ve JDM Samsun Grupları sektörün otomotiv piyasasında ulaştığı seviyeyi ve modifiyenin sınırsız dünyasını, Samsun Büyükşehir belediyesinin de katkılarıyla düzenleyecekleri "JDM Samsun Tuning Last Fest"  Organizasyonu'nda sergileyecek.

BİR YAŞAM TARZI OLDUĞUNU ANLATMAYA ÇALIŞIYORUZ
Modifiye tutkunlarını bir araya getirmek ve Samsun'daki potansiyeli Türkiye'ye tanıtmak amacı taşıyan organizasyonda modifiyenin kötü bir şey olmadığına vurgu yapılacak. Birbirinden ilginç ve göz kamaştırıcı modifiyeli araçların katılacağı organizasyon, pazar günü Kurupelit Marina'da 13:00-19:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek."Last Fest" organizasyonu hakkında açıklama yapan Samsun Tuning Derneği Kurucu Başkanı Yağız Ali Açmak, tüm modifiye araç tutkunlarını ve meraklılarını organizasyonlarına davet etti. JDM Samsun grubu kurucu Gökhan Cerrah ile düzenledikleri organizasyonun kaliteli bir organizasyon olacağını ifade eden Açmak, "Samsun'da bulunan modifiye tutkunlarını bir araya getirmek ve bu birlikteliği Türkiye'ye göstererek Samsun'un da bu işin içerisinde olduğunu göstermek istiyoruz. 2005 yılından bu güne birçok ilke imza atmakla birlikte düzenlediğimiz organizasyonlarla modifiyenin otomotiv piyasasında ve insanlar arasında farklı bir yaşam tarzı olduğunu anlatmaya çalışıyoruz. Modifiyenin yanlış anlaşılmasına karşıyız. Misyon ve vizyonumuzu en iyi biçimde uygulamaya çalışarak da adımızdan oldukça çok söz ettiriyoruz" diye konuştu.

Etkinliğe Samsun ve ilçelerinden 250'ye  yakın modifiyeli aracın katılmasını beklediklerini ifade eden Açmak, "Modifiyenin kötü karşılanmaması için özen gösteriyoruz. Gücümüzün kaynağı düşlerimizdir." ifadelerini kullandı.
Köksal ÖNER

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: MODİFİYE, ARAÇLAR, GÖRÜCÜYE, ÇIKIYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı