Haber Detayı
30 Aralık 2019 - Pazartesi 09:08 Bu haber 2310 kez okundu
 
Murat Toktaş Turizm Tanıtım Geliştirme Ajansı Yönetim Kurulu Üyeliğine Seçildi
Kültür ve Turizm Bakanlığı Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı Yönetim Kurulu Üyeliği seçimleri yapıldı.Trabzon'da yapılan seçimde KATİD Başkanı Murat Toktaş Ajansın Karadeniz Bölgesi'nden Yönetim Kurulu Üyesi seçildi.
TURİZM Haberi
Murat Toktaş Turizm Tanıtım Geliştirme Ajansı  Yönetim Kurulu Üyeliğine  Seçildi

Türkiye genelinde otelciler Turizm Tanıtım ve Geliştirme ajansının Yönetim kurulu seçimleri için sandığa gitti ve 9 YK üyesini belirlendi.

Trabzon'da yapılan Karadeniz Bölgesi seçimini KATİD Başkanı ve Nortpoint Oteller Genel Müdürü Murat Toktaş kazandı.

Trabzon Hamamizade  İhsanbey Kültür Merkezi'nde gerçekleştiriln seçimlerde Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Trabzon İl Kültür Müdürlüğü yetkilileri sandık kurullarında görev aldı. Yönetim Kurulu üyeliği seçimlerine 2 kişi aday oldu. KATİD (Karadeniz Turizm İşletmeleri Derneği) Başkanı ve Nortpoint Oteller Genel Müdürü Murat Toktaş ile Rize Babylon Otel Genel Müdürü Yasemin Suyabatmaz'ın yarıştığı seçimde 18 ilden 448 işletme temsilcisinin olduğu seçimde kullanılan  oyların  68'ini  alan Murat Toktaş, Kültür ve Turizm Bakanlığı Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı Karadeniz Bölgesi'nden Yönetim Kurulu Üyeliği'ne seçildi.

Seçim sonrasında bir açıklama yapan Murat Toktaş, "Türkiye'de ilk kez yapılan bu seçimlerde aday olmaktan ve turizmcilerin desteğini almaktan büyük gurur duydum. Ajansın yönetiminde Karadeniz Bölgesi Temsilcisi olarak yönetim kurulunda bölge ve Türkiye Turizminin tanııtımı ve geliştirilmesi için bu omuzuma yüklenen sorumlulukla elimden gelen her türlü çabayı göstereceğim. Destek veren, seçime katılan tüm sektör temsilcisi arkadaşlarıma teşekkür ediyorum." dedi.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Murat, Toktaş, Turizm, Tanıtım, Geliştirme, Ajansı, , Yönetim, Kurulu, Üyeliğine, , Seçildi, , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı