Haber Detayı
10 Şubat 2019 - Pazar 17:49 Bu haber 2069 kez okundu
 
Mustafa Demir Havza'da Genişletilmiş İstişare Toplantısı'na katıldı
AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir seçim çalışmaları Kapsamında Havza’yı ziyaret etti.
SİYASET Haberi
Mustafa Demir Havza'da Genişletilmiş İstişare  Toplantısı'na katıldı

 

Demir ve beraberindekiler Cumhur İttifakı ortağı MHP Havza ilçe Başkanlığını ziyaret ederek burada MHP Havza İlçe Başkanı Uğur Yıldırım ve yönetim kurulu ile bir araya geldi. AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir burada yaptığı konuşmada MHP’nin kuruluşunun 50 yılını kutlayarak Merhum Alparslan Türkeş’i rahmet ile andı. 

Demir Ak Parti ve MHP arasında kurulan ittifakın ülkenin geleceğini teminat altına alan bir ittifak olduğunu belirterek; “ Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminde Devlet Bahçelinin katkıları çok önemli. Yerel seçimlerde Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin yerel ayağını dolduran bir seçim olacak. Allah 31 Martta bize hayırlı, bereketli, ülkemiz için, şehrimiz için, gelecek neslimiz için çalışmayı sağlamak için fırsat versin.” Dedi.

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir daha sonra Ak Parti İlçe Başkanlığı genişletilmiş istişare toplantısına katıldı.

O KOLTUK TOZLANACAK

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir toplantıda yaptığı konuşmada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın aday tanıtım toplantısında “Samsun şahlanışa hazır mısınız?” dediğini hatırlatarak; “ 31 Mart yerel seçimlerinden sonra Samsun’da şahlanış başlayacak.  Benden önce belediye başkanlığı yapan Sayın Yusuf Ziya Yılmaz’a teşekkür ediyorum. Hakikaten Samsun’a bir vizyon kazandırdı. Hemen hemen her alanda eşdeğer, planlı, programlı yaptığımız her proje Samsun’a merhale kat ettirecek. 

İlçelerimize her dokunuşumuz ilçeye merhale kat ettirecek. Yatay kalkınmayı en iyi şekilde il olacağız. Eşdeğer kalınma, eşdeğer refah, eş değer mutluluk böyle bir sistem. Hedefimiz 1 milyon 350 bin insanımızın takdirini, sevgisin, güvenini, saygısını kazanmak. Allah nasip ederse ben hep sahada olacağım. Belediye başkanlığı koltuğunda oturarak belediye başkanlığı yapılmaz. O koltuk tozlanacak.” Diye konuştu.

BAFRA GARAJI'NIN YANINA YENİ MİNİBÜS TERMİNALİ

İl içi ulaşım sorunlarına değinen Demir, "  Bafra Garajının oraya Yeni minibüs terminali yapacağız. Samsun’un bütün ilçelerinden minibüsler buraya gelecek. Havza Bekdiğin’de organize sanayi bölgemiz var.  Samsun Büyükşehir’e gelince orayı 20 bin dekara çıkaracağız. Türkiye’nin belki de dünyanın en yeşil, en güzel, alt yapısı en mükemmel adeta bir organize sanayi bölgesi değil bir şehir inşa edeceğiz orada. Bu projemiz tamamladığında sanıyorum dünyada birçok ödül alacağını düşünüyorum bu projemizin. 

5 yıl sonra Samsun Büyükşehir Belediyesi yol yapan, kanalizasyon yapan bir belediye olmayacak. Samsun’da 5 yıl sonra gündeme üretimi, sanayiyi, sanatı, istidamı, kültürü, sporu, insanı mutlu eden, en mutlu insanların yaşadığı Samsun’u inşa eden belediye olacağız.  İstikametimizden şüphemiz yok, niyetimizden tereddüdümüz yok.  Belediye başkanlığımız döneminde insanımızın da niyetini, gücünü, enerjisini üst düzeye çıkaracak projelere imza atacağız. Allah yar ve yardımcımız olsun." şeklinde konuştu.

Toplantıya AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, Ak Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan, AK Parti Havza Belediye Başkan Adayı Sebahattin Özdemir ve partililer katıldılar.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Mustafa, Demir, Havza'da, Genişletilmiş, İstişare, , Toplantısı'na, katıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı