Haber Detayı
20 Aralık 2018 - Perşembe 14:17 Bu haber 708 kez okundu
 
Mustafa Demir ve Erdoğan Tok Hak İş'i ziyaret etti
Bayındırlık ve İskan eski Bakanı ve AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir ve İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok HAK-İŞ Sendikası Samsun Şube Başkanı Ziya Uzun ve sendika üyelerini ziyaret etti.
SİYASET Haberi
Mustafa Demir ve Erdoğan Tok Hak İş'i ziyaret etti

HAK-İŞ Sendikası Samsun Şube Başkanı Ziya Uzun ve sendika üyeleri ile bir araya gelinen buluşmada sendika üyelerine seslenen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok; “Görevde olduğumuz her dönemde işçilerimizin hak ve menfaatlerini koruma noktasında işçimizin yanında olduk. Belediyemizde aile ortamını tesis ederek personelimizi kucaklayan bir anlayışla yönetim modeli oluşturduk. Her zaman sendikalar ile kurduğumuz güçlü ilişkiler ile işçi ve çalışanlarımızın en iyi şartlara sahip olmasını sağladık. Bundan sonra da çalışanımız çıkarları doğrultusunda en iyi şartları temin etmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

DEMİR; “ÇALIŞANLARIMIZLA AİLE OLACAĞIZ”

Samsun'da uygulayacakları belediyecilik ile örnek olacaklarını dile getiren Bayındırlık ve İskan eski Bakanı ve AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir“Bizleri heyecan ve coşkuyla karşılayan tüm sendikalı hemşehrilerime gösterdikleri ilgi sevgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim. Sendikalarla her zaman iç içe olmamız gerektiğini biliyoruz. Bu birliktelikle Samsun’unda belediye hizmet anlayışını tamamen değiştireceğiz.

 Çalışanlarımıza en iyi şartları sağlamanın yanı sıra vatandaşımıza en iyi hizmeti vermek için halkla ilişkiler seviyemiz en üst seviyede olacak. Gerekirse personelimiz vatandaşı beklemeden vatandaşın ayağına gidecek. Her zaman dediğimiz gibi gönül belediyeciliğini en iyi şekilde tüm işçi ve çalışanlarımızla halkımıza sunacağız. İnanıyorum ki hizmetlerin başarısının yanı sıra uygulamasının da doğru tespiti ile Büyükşehir Belediyemiz olması gerektiği gibi siz değerli vatandaşlarımızın kendi belediyesi olacaktır. Halkımızın teveccühü ile göreve geldiğimizde belediye personelimizle aile olacağız.” şeklinde konuştu.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Mustafa, Demir, ve, Erdoğan, Tok, Hak, İş'i, ziyaret, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı