Haber Detayı
28 Aralık 2018 - Cuma 18:20 Bu haber 1828 kez okundu
 
Mustafa Demir ve Erdoğan Tok muhtarlarla buluştu
İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’un ev sahipliğini gerçekleştirdiği buluşmada AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir İlkadımlı Muhtarlarla buluştu.
SİYASET Haberi
 Mustafa Demir ve Erdoğan Tok muhtarlarla buluştu

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok; “Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Mustafa Demir’in de dediği gibi ilçe belediyesi veya büyükşehir belediyesi ayrımı olmadan bir mahalle veya bölgeye girerek tüm sorunları birlikte çözeceğiz” diye konuştu.

 

Yerel seçimlerde İlkadımlılardan büyük bir başarı beklediğini dile getiren İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok AK Parti İlkadım İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen programda AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir ile Site Camii Altı çarşı esnafını ziyaret ettiler.

 

İlkadım Belediyesi Ihlamur Cafe ve Restaurantta gerçekleştirilen buluşmada Bayındırlık ve İskan eski Bakanı ve AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir ve İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, Samsun Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Öztürk, Samsun Muhtarları, İlkadım Belediyesi Meclis Üyeleri ve AK Parti ailesinin üyeleri ile bir araya geldiler. Buluşmada AK Partili belediyecilik anlayışı ile gerçekleşen hizmetler konuşulurken gelecek dönemde yapılacak hizmet ve projeler muhtarlarla paylaşıldı.

 

“MUHTARLARIMIZA BÜYÜK GÖREV DÜŞÜYOR”

İlçe belediyeleri ile büyükşehir belediyesinin koordineli çalışmasının başarıyı getireceğini vurgulayan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok; “Uzun yıllardır siyasetin içerisinde olan Sayın Demir’in Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinde önemli başarılar ve büyük projelere imza atacağını biliyorum. Özellikle sanayi alanında Samsunumuzu ileriye taşıyacak projeleri hayata geçirecektir. Böylece istihdamda yeni başarılar yakalayacağımıza inancım tam. Tabii ki bu başarıların hayat bulması noktasında muhtarlarımız en önemli görevlerden biri olan vatandaşlarla kurduğumuz iletişimi sağlamaya devam etmelidirler. Yaşanan en büyük sıkıntılardan biri olan ilçe belediyeleri ve ya büyük şehir belediyesi yetki alanı gibi söylemlerden gelecek dönemde geride bırakmış olacağız. AK PartiSamsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir’in de açıkladığı gibi ilçe belediyesi veya büyükşehir belediyesi ayrımı olmadan bir mahalle veya bölgeye girerek tüm sorunları birlikte çözeceğiz” diye konuştu.

DEMİR; “ASIL BELEDİYECİLİĞİ ÜRETİM, İSTİHDAM VE TİCARET ÜZERİNE KURACAĞIZ”

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’un ardından söz alan Bayındırlık ve İskan eski Bakanı ve AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir; “Öncelikle muhtarlarımız arasında bayan muhtarlarımızın sayısının fazlalığı oldukça memnun edici. Ayrıca yine bu seçimlerde en çok bayan muhtar adayının yine İlkadım’dan çıkacağı anlaşılıyor. Başkanımız Erdoğan Tok’un da bayan muhtarların çokluğuna önem verdiğini biliyoruz. Bunun yanı sıra çok uzun yıllardır beraber aynı 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: , Mustafa, Demir, ve, Erdoğan, Tok, muhtarlarla, buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı