Haber Detayı
27 Nisan 2019 - Cumartesi 15:31 Bu haber 4281 kez okundu
 
O sendikada Samsun Krizi!
Türkiye'nin en büyük memur sendikaları konfederasyonun bağlı olan önemli bir sendikanın evli Genel Başkanının Samsun'da ve Ankara'da yaşadığı iddia edilen yasak aşk ilişkisi kriz yarattı.
GÜNDEM Haberi
O sendikada Samsun Krizi!

İddialara göre bu  sendikanın genel başkanı Samsun'da ve Ankara'da kadın sendikacı ile yasak ilişki yaşadı. Bu ilişki  farkedilince  başkan ile kadın sendikacı uyarıldı. Kadın sendikacı istifa ederken, genel başkan istifa etmesi taleplerine kulak tıkadı. Genel Başkanın adının dansöz oynatma olayına karışması ile birlikte adı geçen genel başkana konfederasyon içinde tepkiler arttı.Kutlamalar dolayısıyla söz konusu genel başkanın Samsun'a gelecek olması da kriz yarattı. 

Konfederasyona  bağlı sendikanın  evli ve çocuklu  genel başkanının 1 Mayıs kutlamaları için Samsun'a gelecek olması  sadece o sendikada değil, Kamu Sen'e bağlı diğer sendikalarda da tepki yarattı. Bu Genel Başkan ile ilgili olarak sosyal medyada da tepki paylaşımları arttı. 

Konfederasyon ve adı geçen sendikanın Samsun'daki yöneticilerinin  o genel başkanın yaşananlar nedeniyle Samsun'a gelmesini istemedikleri ileri sürüldü.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: O, sendikada, Samsun, Krizi!,
Yorumlar
Haber Yazılımı