Haber Detayı
21 Haziran 2016 - Salı 11:10 Bu haber 2412 kez okundu
 
ÖĞRENCİLERDEN ASKER VE POLİSLERE MEKTUP
Vezirköprü'deki öğrenciler Doğu ve Güneydoğu’da görev yapan asker ve polislere, Vezirköprü’de ki ortaokul öğrencileri tarafından yazılan 650 adet mektup gönderdi.
EĞİTİM Haberi
ÖĞRENCİLERDEN ASKER VE POLİSLERE   MEKTUP

Vezirköprü’de ki ortaokul öğrencileri tarafından yazılan 650 adet mektup ve Vezirköprü Belediyesi tarafından hazırlanan paketler  Göl Ortaokulunda düzenlenen program ile asker ve polisimize gönderildi.

Vezirköprü Kaymakamlığı, Vezirköprü Belediyesi, Vezirköprü Milli Eğitim Müdürlüğü ve Göl Ortaokulu tarafından organize edilen"Askerimize Mektup Projesi" kapsamında Doğu ve Güneydoğu’da sıcak çatışma alanlarında görev yapan asker ve polislerimize, onların moral ve motivasyonunu arttırmak ve onlara destek olmak, öğrencilerin milli amacıyla  Programa ilçe kaymakamı Mahmut kaşıkçı, garnizon komutanı  Ömer Aydoğan, belediye başkan yardımcısı Salih sefacı, polis amiri Mehmet Yücel Karahasanoğlu, İlçe milli eğitim müdürü İbrahim Arslan ile gençlik ve spor müdürü Yener Aksoy katıldı. 

Öğrenciler tarafında yazılan mektuplar Göl ortaokulu tarafından organize edilerek toplandı. Toplanan mektuplar ve hazırlanan ikram paketleri doğu ve güneydoğu'da  sıcak çatışma altındaki 4 ana birliğe Vezirköprü Belediyesi tarafından gönderildi.

Projeyi organize eden Göl Ortaokulu Müdürü Savaş Avcı projeye destek veren İlçe Kaymakamı Mahmut Kaşıkçı , Belediye Başkanı İ.Sadık Edis, proye destek veren okullar, mektup yazan tüm öğrenciler, proje yürütme komisyonunda görev yapan  öğretmenler Uğur Akdin,  İsmail Örsel ve Seyhan Danacı’ya  teşekkür ett

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: ÖĞRENCİLERDEN, ASKER, VE, POLİSLERE, , , MEKTUP,
Yorumlar
Haber Yazılımı