Haber Detayı
11 Şubat 2020 - Salı 18:00 Bu haber 198 kez okundu
 
OKA’dan Samsun Teknopark’a Destek
Orta Karadeniz Kalkınma Ajansına(OKA) yaptığı kalite yönetim sistemi eğitimine ilişkin teknik destek başvurusu kabul edilen Samsun Teknopark, OKA ile protokol imzaladı.
BİLİM-TEKNOLOJİ Haberi
OKA’dan Samsun Teknopark’a Destek

Rektörlükte yer alan yeni Senato Salonunda düzenlenen imza töreni düzenlendi.

 

İmza Töreninde, OKA Genel Sekreteri İbrahim Ethem Şahin ile Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektör Vekili ve Samsun Teknopark Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Mehmet Kuran ve Samsun Teknopark Genel Müdürü Dr. Buğra Çolak da hazır bulundu.

 

“Samsun Teknopark’la iş birliğini derinleştirmek istiyoruz”

 

OKA’nın Samsun Teknopark’ın birçok faaliyetine destek verdiğinin altını çizen Rektör Yardımcısı ve Samsun Teknopark Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Mehmet Kuran, destekleri için OKA’ya teşekkür etti.

 

OKA Genel Sekreteri İbrahim Ethem Şahin de “Samsun Teknopark’ın bu projede yaralanıcı olması, özellikle üniversite-sanayi iş birliği alanında yapacağımız çalışmalar için kurumumuzun elini güçlendiriyor. Samsun Teknopark’la iş birliğini derinleştirmek istiyoruz. 2020 yılında ortak gerçekleştireceğimiz birçok faaliyetin planını da yapmaya başladık.” dedi.

 

Protokol kapsamında, Samsun Teknopark’ta yürütülen faaliyetlerin kalite yönetim sistemi çerçevesinde daha da nitelikli olması amacıyla Samsun Teknopark çalışanlarına kalite yönetim sistemi, bilgi güvenliği ile iş sağlığı ve güvenliği konularında 8 günlük eğitim verilecek.

 

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: OKA’dan, Samsun, Teknopark’a, Destek,
Yorumlar
Haber Yazılımı