Haber Detayı
27 Ağustos 2016 - Cumartesi 12:05 Bu haber 2019 kez okundu
 
OKA Kuş Cenneti'nde Toplandı
(OKA) 'Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Ağustos ayı toplantısı bu kez Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde yapıldı.
- Haberi
OKA Kuş Cenneti'nde Toplandı

Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Ağustos ayı toplantısı, OKA Dönem Başkanı Çorum Valisi  Necmeddin KILIÇ’ın başkanlığında, Samsun Valisi İbrahim ŞAHİN’in ev sahipliğinde, Amasya Valisi  Salih IŞIK, Tokat Valisi  Cevdet CAN ve yönetim kurulu üyelerinin katılımı ile Kuş Cenneti'nde gerçekleştirildi.

        Toplantının açılış konuşmasını  OKA Dönem Başkanı Çorum Valisi  Necmeddin KILIÇ yaptı. Kılıç, Bölge illerimizde ilgili tüm paydaşlara beraber kümelenme, lojistik, yenilikçilik, insan kaynaklarının geliştirilmesi gibi konulardaki faaliyet ve projelerin desteklenmesi çalışmalarının devam ettiğini söyedi. 
     Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı (OKA) Yönetim Kurulu toplantısının ardından Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin Kızılırmak Kuş Cenneti’nde ve Samsun ili ilçe mahalle yollarında yaptıkları beton yol ve diğer çalışmalarla ilgili olarak Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa YURT tarafından bir sunum gerçekleştirildi. 
Sunumun ardından Samsun Valisi İbrahim ŞAHİN, Çorum Valisi  Necmeddin KILIÇ, Amasya Valisi Salih IŞIK, Tokat Valisi  Cevdet CAN ve yönetim kurulu üyeleri yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya YILMAZ’dan çalışmalar hakkında bilgi aldı.
 
        Toplantıya ayrıca,  Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Zeki MURZİOĞLU, OKA Genel Sekreteri Mevlüt ÖZEN ile diğer yönetim kurulu üyeleri katıldı.
 
 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: OKA, Kuş, Cenneti'nde, Toplandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı