Haber Detayı
28 Mayıs 2020 - Perşembe 18:36 Bu haber 1357 kez okundu
 
Ömer Süslü'ye Özlemini Afişlerle Dile Getirdi
İYİ Parti Kurucu Üye ve Samsun Kurucu İl Başkanı Ömer Süslü'nün gizli hayranı, Ömer Süslü'nün afişlerini Samsun'un bir çok noktasına asarak özlemini dile getirdi.
SİYASET Haberi
Ömer Süslü'ye Özlemini Afişlerle Dile Getirdi

Samsun'un birçok bölgesi bugün kim tarafından asıldığı bilinmeyen Ömer Süslü Afişleri ile donatıldı.

 

Ömer Süslü'nün hayranı, kimliği bilinmeyen bir  partili özel olarak hazırladığı,  İYİ Parti Kurucu Üyesi ve Samsun Kurucu İl Başkanı Ömer Süslü'nün  afişlerini Samsun'un bir çok noktasına asarak özlemini dile getirdi.

 

"Ömer Süslü'nün fotoğrafının yeraldığı ve "Ayağa Kalk Başkanım; Sen Ayağa Kalkıca Samsun Oluyorsun!" yazılı afişleri bugün sokaklarda görenler şaşkınlıklarını gizleyemedi. 

 

Ömer Süslü, 30 Mayıs 2018 tarihinde Ankara'ya Aday Tanıtım toplantısına giderken kaza geçirerek ağır yaralanmış,  kazada Milletvekili Adayı İbrahim Özyer hayatını kaybetmişti. Kaza sonrasında hastaneye kaldırılan Ömer Süslü, uzun süren tedavi döneminin ardından taburcu olmuşi ancak tekerlekli sandalyede yaşamını dürdürmeye devam etmişti.

 

Ömer Süslü'nün hayranı olduğu tahmin edilen ve kimliği bilinmeyen bir partilinin bugün SamsunCadde ve sokaklarına astığı Ömer Süslü Afişi herkesi duygulandırdı. Ömer Süslü afişi asan kişi ya da kişileri tanımadığınuı, ancak unutulmamanın ve hatırlanmanın mululuk verici olduğunu söyledi.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Ömer, Süslü'ye, Özlemini, Afişlerle, Dile, Getirdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı