Haber Detayı
26 Kasım 2019 - Salı 20:53 Bu haber 1301 kez okundu
 
OMÜ’lü Akademisyen Kitabının Gelirini Samsun LÖSEV’e Bağışladı
Samsun Meslek Yüksekokulu (SMYO) Dr. Öğr. Gör. Aybike Tuba Özden, Pazarlama Kanunları” adıyla akademik hayata kazandırdığı kitabının gelirini Samsun LÖSEV’e bağışladı
YAŞAM Haberi
OMÜ’lü Akademisyen Kitabının Gelirini   Samsun LÖSEV’e Bağışladı

Ziyarette SMYO Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü Dr. Öğr. Gör. Aybike Tuba Özden, “Pazarlama Kanunları” adıyla akademik hayata kazandırdığı kitabını Rektör Bilgiç’e takdim etti.

 

Kitabın bütün geliri Samsun LÖSEV’e

 

Görüşmede, dördüncü baskısı yapılan kitabı hakkında Rektör Bilgiç’e bilgi veren Dr. Öğr. Gör. Özden, kitaptan elde edilen bütün geliri, SMYO Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü öğrencileriyle birlikte Lösemili Çocuklar Vakfının (LÖSEV) Samsun Şubesine bağışladıklarını dile getirdi. Samsun LÖSEV’de yetkilileri, yazdığı kitap ve Bölüm olarak hazırladıkları projelere dair bilgilendirdiklerini belirten Dr. Öğr. Gör. Özden, gördükleri ilgiden son derece memnun olduklarını söyledi.

 

Dr. Öğr. Gör. Aybike Tuba Özden’in, iyilik dolu ve toplumsal sorumlulukla bezeli bu davranışını takdirle karşıladıklarını vurgulayan Rektör Bilgiç de örnek olacak bu davranış ve duyarlılık için Dr. Öğr. Gör. Özden ve öğrencilerine şükranlarını sunarken, bu tür farkındalık uyandıracak bağış ve projelerin artması temennisinde bulundu. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: OMÜ’lü, Akademisyen, Kitabının, Gelirini, , , Samsun, LÖSEV’e, Bağışladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı