Haber Detayı
02 Nisan 2019 - Salı 19:52 Bu haber 838 kez okundu
 
OMÜ’lü Şampiyon Ragbiciler Rektör’ü ziyaret etti
26 - 29 Mart 2019 tarihleri arasında Antalya'nın Belek ilçesinde düzenlenen Ragbi Ünilig Türkiye Şampiyonası'nda OMÜ Erkek Ragbi Takımı şampiyon oldu, Kız takımı üçüncülüğü elde etti.
SPOR Haberi
OMÜ’lü Şampiyon Ragbiciler Rektör’ü ziyaret etti

Erkek ve Kadın Ragbi Takımları, Rektör Prof. Dr. Sait Bilgiç’i ziyaret etti. 

 

Belek Limak Arcadia Golf Sport Resort Otel'de gerçekleştirilen Ragbi Ünilig Türkiye Şampiyonası'nda tüm maçlarını kazanarak şampiyonluk kupasını kaldıran Erkek Ragbi Takımı ile Türkiye üçüncülüğüne uzanan Kadın RagbiTakımı, elde ettikleri kupaları Rektör Bilgiç’e takdim ettiler.

 

Yaşar Doğu Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Yalçın Taşmektepligil ile Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Soner Çankaya’nın eşliğinde rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette, başarılı ragbiciler şampiyona serüvenini ve yaşadıkları mutluluğu Rektör Bilgiç’le paylaştılar. Yoğun ve özverili bir çalışmayla çifte kupayı OMÜ’ye kazandırmaktan ötürü gurur duyduklarını belirten genç ragbiciler, verdikleri destekten dolayı Rektör Bilgiç’e şükranlarını sundular.

 

Her bir sporcuyu gönülden tebrik eden Rektör Bilgiç ise Üniversitenin eğitim alanındaki hizmetlerinin yanı sıra sportif faaliyetleriyle de öne çıktığını ve bu emeklerinin karşılığını elde ettiği şampiyonluk ve kupalarla aldığını vurguladı. Rektör Bilgiç OMÜ’lü sporcuların gösterdikleri bu performanslarla gelecek yıllarda da ışık saçmaya devam edeceğine inandığını dile getirdi.

 

Ziyarette, başarılarıyla göz dolduran OMÜ’ genç ragbicilerRektör Bilgiçle selfie çektirip, kazandıkları kupalarla objektiflere poz verdiler.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Birsen KALKAR
Etiketler: OMÜ’lü, Şampiyon, Ragbiciler, Rektör’ü, ziyaret, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı