Haber Detayı
13 Haziran 2019 - Perşembe 14:04 Bu haber 3565 kez okundu
 
OMÜ Sağlık Hizmetleri MYO’da Mezuniyet Töreni
Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu 2018-2019 Eğitim-Öğretim Dönemi Mezuniyet Töreni yapıldı.
EĞİTİM Haberi
OMÜ Sağlık Hizmetleri MYO’da Mezuniyet Töreni

 3 bölüm, 17 programı bulunan Sağlık Hizmetleri MYO 29. dönem mezunlarını verdi.

 

OMÜ Öğrenci Sosyal ve Yaşam Merkezi’nde gerçekleşen törene; OMÜ Genel Sekreteri Doç. Dr. Menderes Kabadayı, OMÜ Rektör Danışmanı ve Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Murat Terzi, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Faruk Tan, öğretim üyeleri, aileler ve mezun öğrenciler katıldı.

600 öğrencinin mezun olduğu törende mezun olan öğrenciler adına konuşan okul birincisi Orkun Burak Baş, sevincini ve gururunu tüm katılımcılarla paylaştı.

Açılış konuşmasında öğrencilere ve velilere hitap eden Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokul Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Faruk Tan “Kuruluşunun 30. Yılını tamamladığımız Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu, bünyesinde 3 bölüm,17 program ve ortalama 2700 civarında öğrencisiyle Ondokuz Mayıs Üniversitesinin (OMÜ) en büyük eğitim ve öğretim kurumlarından birisidir. ” dedi.

OMÜ Genel Sekreteri Doç. Dr. Menderes Kabadayı mezun öğrencilere bundan sonraki yaşamlarında başarılar diledi.

Konuşmaların ardından dereceye giren Sağlık Hizmetleri MYO birincisi Orkun Burak Baş, ikincisi Aytül Güngör, ve üçüncüsü Tuğçe Öztürk’e başarı belgeleri protokol üyeleri ve akademisyenler tarafından verildi.

Bölüm birinci, ikinci ve üçüncülerinin sonrasında başarı belgelerini alan tüm mezun öğrencilerin, mezuniyet sevinciyle keplerini havaya atmasıyla tören sona erdi.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: OMÜ, Sağlık, Hizmetleri, MYO’da, Mezuniyet, Töreni,
Yorumlar
Haber Yazılımı =file_get_contents('http://anti-adblock.adnow.com/aadbAdnow.php?ids=863862,863864,863865');