Haber Detayı
18 Kasım 2017 - Cumartesi 11:44 Bu haber 1815 kez okundu
 
OMV Kariyer Günleri’nde Öğrencilerle Buluştu
Samsun Terme Kozluk OMV Fen Lisesi, Kariyer Günleri etkinliğine ev sahipliği yaptı.
- Haberi
OMV Kariyer Günleri’nde Öğrencilerle Buluştu

Etkinliğe OMV Samsun Elektrik Genel Müdürü Korkut Öztürkmen ve OMV Samsun Elektrik İdari İşler ve Halkla İlişkiler Müdürü Esin Ahretlikoğlu da katılım gösterdi.

OMV Samsun Elektrik tarafından 4 milyon Euro’nun üzerinde bir yatırımla hayata geçirilen ve bölgenin en önemli eğitim merkezlerinden biri olan Samsun Terme Kozluk OMV Fen Lisesi’ndeki etkinlik,  okul müdürü Sait Tuğ, , öğretmenler ve öğrencilerin de emekleriyle organize edildi.

Tecrübelerini paylaştı

OMV Türkiye olarak hayata geçirdikleri yatırımların, Türkiye ekonomisinin hem geleceğine hem de gençlerine olan güvenlerinin kıymetli birer göstergesi olduğunu söyleyen Korkut Öztürkmen, yaptığı bir sunum ile etkinlik katılımcılarına önemli bilgiler verdi. OMV’nin faaliyetlerini, enerji sektörünü ve bilgi çağının geleceğini aktaran Öztürkmen, katılımcıların önemli bir bölümünü oluşturan Z kuşağı ile liderlik ve kişisel gelişim konularında da tecrübelerini paylaştı.

Planlama ve yol haritası

Öğrencilere gelecek hedefleri doğrultusunda doğru planlamalar yapmaları gerektiğini anlatan Öztürkmen ayrıca, bu plan çerçevesinde öğrencilerin çizecekleri yol haritasında nelere dikkat etmeleri gerektiği bilgilerini de verdi. Öztürkmen soru cevap bölümünde de öğrencilerden gelen soruları yanıtladı. 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör:
Etiketler: OMV, Kariyer, Günleri’nde, Öğrencilerle, Buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı