Haber Detayı
03 Mart 2022 - Perşembe 17:35 Bu haber 1149 kez okundu
 
Orta Karadeniz Kariyer Fuarı’nda MCR Grup’a Yoğun İlgi
Orta Karadeniz Kariyer Fuarı’na katılan MCR Grup bünyesinde yer alan İyotme İnşaat ve 1919 Haber Medya ve Danışmanlık firmaları, ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü.
TURİZM Haberi
Orta Karadeniz Kariyer Fuarı’nda MCR Grup’a Yoğun İlgi

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi koordinasyonunda ve Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) ev sahipliğinde yüzlerce firma ve 6 paydaş üniversiteyi binlerce öğrenci ve mezunla buluşturacak Orta Karadeniz Kariyer Fuarı gerçekleştirilen açılış töreni ile start aldı. 2-3 Mart tarihleri arasında düzenlenecek fuarın açılış töreninde ilk olarak OMÜ öğrencileri tarafından müzik dinletisi sunuldu. Fuarın açılışında ayrıca Kültür ve Turizm Bakanlığı Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü Samsun Devlet Klasik Türk Müziği Korosu tarafından açılış konseri gerçekleştirildi. Sonrasında ise programa katılan protokol fuarda açılan stantları gezerek firma yetkilileri ile sohbet etti.

MCR GRUP’A YOĞUN İLGİ
200 işveren ve kurumun yer aldığı açıklanan fuarda Medya Ulaşım, inşaat ve medikal alanlarında faliyet gösteren MCR Grup da yerini aldı. Açılan stantta MCR Grup bünyesinde yer alan İyotme İnşaat ve 1919 Haber Medya ve Danışmanlık firmalarının tanıtımları gerçekleştirildi. MCR Grup’un stantları, ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü.
MUCUR: FUARLARIN ÖNEMİ BÜYÜK
Fuarla ilgili konuşan MCR Grup Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Mucur, “Fuarlar, hem kentlerin ve hem de o kentlerde ticaret yapan firmaların gelişimi açısından büyük önem taşımaktadır. Bu manada her türü fuarı destekliyor ve elimizden geldiğince, MCR Grup olarak katılım sağlamaya çalışıyoruz. Bugün de MCR Grup olarak aynı vizyon ile Orta Karadeniz Kariyer Fuarı’na katılım sağlamış bulunuyoruz. Standımız ziyaretçilerimizden yoğun ilgi görmüştür ve bu da bizleri oldukça memnun etmiştir. Kentimizde bu tür fuarların daha sık organize edilmesi gerektiğini düşünüyor. Orta Karadeniz Kariyer Fuarı’nı hayata geçiren herkese şahsım ve grubum adına ayrı ayrı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Birsen KALKAR
Etiketler: Orta, Karadeniz, Kariyer, Fuarı’nda, MCR, Grup’a, Yoğun, İlgi,
Yorumlar
Haber Yazılımı