Haber Detayı
11 Temmuz 2016 - Pazartesi 12:55 Bu haber 5047 kez okundu
 
Özdemir ve Türlü Ailesinin Mutlu Günleri….
Gazetemiz haber müdürü gazeteci Mehmet Rebii Özdemir ve Hatun Özdemir’in oğulları Müzik öğretmeni Aykut Emre Özdemir ile Fermude Özçelik ile Kamil Türlü’nün kızları Gizem Türlü’nün evlilik için ilk adımlarını Atakum’da Otel For You’da yapılan nişan merasimiyle attılar.
- Haberi
Özdemir ve Türlü Ailesinin  Mutlu Günleri….

Gazeteci Mehmet Rebii Özdemir, bu mutlu günleriyle ilgili olarak şunları ifade etti. “Her anne ve babanın böylesine mutlu bir günü tatmasını isterim. Evlatlarımızın bir yastıkta kocamaları ve mutlu olmaları bizim için her şeyden çok önemlidir. Onları mutlu mesut gördükçe bizde onlarla birlikte mutluluğumuzu paylaşacağız.  Malumlarımız olduğu üzere herkesin ortak derdi çocuklarının mürüvvetlerini görmektir. Onları büyütürler, okuturlar, iş sahibi olmaları için ellerinden gelen desteklerini verirler. Ve mutluluklarımızı da çocuklarımızın nişan merasimlerini evliliklerini görerek perçinleriz. Çocuklarımıza ömür boyu mutluluklar dilerim” diye konuştu.

Aykut Emre Özdemir’in annesi Hatun Özdemir’de şunları ifade eti. “Şu anda o kadar çok duyguluyum ki ne söyleyeceğimi bilemiyorum. Daha düne kadar el bebek gül bebek sarıp sarmaladığım oğlumu bugün büyümüş ve nişanlamış olarak görmekteyim. Bir anne ve baba için bundan daha güzel bir şey düşünemiyorum. Umarım çok mutlu olurlar. Allah tamamına erdirir inşallah” şeklinde konuştu.

Evlilik için ilk adımlarını atan Gizem Türlü ve Aykut Emre Çifti ’de şunları ifade ettiler. “Bizler çok duyguluyuz. Sevenlerimizle bir arada olmak bizim için mutluluğun en büyüğü. Biz inanıyoruz ki sevgimizle ve saygımızla bütün engelleri aşacağız. Çok mutlu bir yuva kuracağız” dediler.

Bizde Karadeniz Hayat Gazetesi olarak çiftlere bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Özdemir, ve, Türlü, Ailesinin, , Mutlu, Günleri….,
Yorumlar
Haber Yazılımı