Haber Detayı
09 Şubat 2019 - Cumartesi 12:19 Bu haber 620 kez okundu
 
Saadet Partisi Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Salih Şen: “İhaleler Yandaşlara dağıtılmayacak!”
Saadet Partisi Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Salih Şen, ‘’Gösteriş, lüks ve şatafat için yapılan harcamaların tamamını doğrudan vatandaşın hizmetine sunacağız.’’ dedi.
SİYASET Haberi
Saadet Partisi Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Salih Şen: “İhaleler Yandaşlara dağıtılmayacak!”

 

 

Milli Görüş’ün belediyecilik anlayışında belediye mülküne yetim malı gibi sahip çıkmak olduğunu vurgulayan Şen, ‘’Bütün kamu hizmetleri her bir vatandaştan alınan vergiler, harçlar ve diğer gelirler ile yapılır. Herhangi bir devlet dairesinde kullanılan bir kâğıtta dahi hepimizin hakkı ve emeği olduğu anlayışıyla milletin alın terine sahip çıkacağız’’ diye söyledi.

 

KAYNAKLAR VATANDAŞIN HUZURU VE REFAHI İÇİN KULLANILACAK

 

İhalelerin kayırmacılık yapılarak yandaşlara dağıtılmayacağının altını çizen Şen, ‘’Bu topraklarda doğan herkesi kardeş biliyoruz. Aynı güneşi, suyu, havayı ve toprağı paylaştığımız insanlar ile barış içerisinde kardeşçe yaşamanın arzusundayız. Dil, din, ırk, mezhep ve hiçbir grup ve parti ayrımına rıza gösteremeyiz. Hepimiz biriz ve bu ülkenin vatandaşıyız. Bu sebeple partizanlık ve ayrımcılık yapmayacağız.’’ İfadelerini kullandı.

 

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Birsen KALKAR
Etiketler: Saadet, Partisi, Samsun, Büyükşehir, Belediye, Başkan, Adayı, Salih, Şen:, “İhaleler, Yandaşlara, dağıtılmayacak!”,
Yorumlar
Haber Yazılımı