Haber Detayı
19 Şubat 2019 - Salı 12:55 Bu haber 1295 kez okundu
 
Saadet Partisi Samsun İl Başkanı temel Armutçu'dan Bekaa açıklaması
Saadet Partisi Samsun İl Başkanı Temel Armutçu, 17 yılda devleti zaafa düşürenlerin, bekâ sorunu diye haini; masum vatandaşların, kıt kanaat ayakta durmaya çalışan esnafların içinde aradıklarını söyledi.
SİYASET Haberi
Saadet Partisi Samsun İl Başkanı temel Armutçu'dan Bekaa açıklaması

Bir basın açıklaması yapan Armutçu, " İnsanı insanlıktan çıkaran en önemli faktör; menfaatçilik ve korkaklık üzere yürünen yoldur. Her devrin makam sevicileri, rantçıları, goy goycuları elbette olur ve olacaktır. Bu kişiler güce biat eder, biat etmek yetmez taparlar. İki gerçek vardır ki asla değişmez: 1.si Devlet ne kadar güçlüyse, ihanetçiler aynı oranda pasifleşir, güçsüzleşir. 2.si ise maalesef devlet güçsüzleştikçe de hainlerin gücü aynı oranda artar.

17 yıllık icraatları sonunda devleti zaafa düşürenler, bekâ sorunu diye ihanetçiyi ve haini; masum vatandaşların, kıt kanaat ayakta durmaya çalışan esnafların içinde arıyorlar. Son olarak patatesin, soğanın, patlıcanın, biberin, maydanozun peşine düşerek ihaneti çiftçide, markette, pazarda aramalarını gösterebiliriz. Fikirleriniz ve çözüm yollarınız, o kadar basit! o kadar alaycı ki; yan sanayi yedek parçası gibi, bir tarafı otursa diğer tarafı ayakta kalıyor." dedi.

DÜNÜYLE HESAPLAŞAMAYAN YARINI İLE YÜZLEŞEMEZ!

Temel Armutçu açıklamasını şöyle tamamladı: "Tüm gücü elinde bulunduranların,  kendi imkânlarıyla seçime giren ve milyon dolarlık reklamlara rağmen  oy oranını her geçen daha da yükseltmesinden dolayı bir paniğe kapılarak, kökü Hz.Adem (a.s.)'e dayanan ve kendilerinin de siyasi hareketlerinin kaynağı olan bu kutsal davaya "particik" demiş... Tarihinde hiçbir hain yapı içerisinde bulunmamış, dünüyle ve bugünüyle sütten çıkmış ak kaşık gibi olan davamıza iftiralarda bulunmuşlar.
Dünüyle hesaplaşamayan, yarınıyla yüzleşemez. Bu kutsal dava, geçmişiyle ve bugünüyle aziz milletimize hakkâniyete uygun hizmet için var olmuştur.Bu davaya bazı iftiralarda bulunmaya çalışanlara, aynaya bakmalarını ve mazilerinde kimlerle beraber olduklarını hatırlamalarını tavsiye ederim. Atanarak bazı makamlara gelen arkadaşlar, o makamların kalıcı olmadığını bilmedikleri gibi ağızlarından çıkanın da kıyamet günü sırtlarında yük olacağını bilmiyorlar."

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Saadet, Partisi, Samsun, İl, Başkanı, temel, Armutçu'dan, Bekaa, açıklaması,
Yorumlar
Haber Yazılımı