Haber Detayı
06 Ağustos 2019 - Salı 19:40 Bu haber 980 kez okundu
 
Saadet Partisi Samsun İl Başkanı Temel Armutçu: Hükümet Milleti Kaz Gibi Yolup, İnek Gibi Sağıyor!
Saadet Partisi Samsun İl Başkanı Temel Armutçu, Hükümetin milleti ekonomik olarak bir çıkmaza sürüklediğini söyledi.
SİYASET Haberi
Saadet Partisi Samsun İl Başkanı Temel Armutçu:  Hükümet Milleti Kaz Gibi Yolup, İnek Gibi Sağıyor!

Armutçu, " Hükümet milleti, milleti kaz gibi yolup inek gibi sağıyor ama diğer yandan da koyun gibi itaat bekliyor." dedi.


Armutçu yaptığı basın açıklamasında şunları söyledi: "'Artık yeter bir avuç dolar için talan edilmedik yer, geçilmedik kırmızı çizgi,  üstü çizilmedik değer bırakmadınız..!  

Görünen köy klavuz istemiyor artık.. Ne güneş balcıkla sıvanıyor ne de ac karın boş lafla doyuyor.. 17 yıllık iktidarinızda şu size güvenen seçmeniniz dahil  (bir avuç sizi iktidara taşıyan ve orada tutan sermaye hariç) 81 milyon halk için hiç bir şey yapmadınız!

Hükümet ülkede borçsuz esnaf, mutlu birey bırakmadı. Buna rağmen sonsuz itaat sahibi iyi niyetli seçmenleriniz yine bize kızacak, gözünüze dizine dursun diyerek; yol, köprü, viyadük, hastahane yaptığınızı söyleyecekler ama,  bizim derdimiz sizin koltuklarınız değil; girmediğimiz yola, geçmediğimiz köprüye, yatmadığımız hastaneye ödediğimiz paralarladır. 


Kendinize kurmaya çalıştığınız hükümranlık için kendi seçmenleriniz dahil, tüyü bitmemiş yetimin hakkını gasp etmenizle ve peşkeş çekmenizledir. Çocuklarımızın geleceğinden çalınarak yapılan yollar, köprüler ve hastaneler  vatandaşa hizmet için yapılmadı.

Ey benim guzel yurdumun güzel insanları 17 yıldır  üretime dayalı yatırım yapmak yerine sadece göz boyamak adına milyarlarca dolar israf edilerek betonla toprağa gömülen senin geleceğın çocuklarının geleceği kısacası 'Bütün bunlar cebinizde kalan son kefen paranızı da cebinızden almak..! O da kaldıysa tabi..'" 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Saadet, Partisi, Samsun, İl, Başkanı, Temel, Armutçu:, , Hükümet, Milleti, Kaz, Gibi, Yolup,, İnek, Gibi, Sağıyor!,
Yorumlar
Haber Yazılımı