Haber Detayı
07 Ekim 2019 - Pazartesi 17:06 Bu haber 1512 kez okundu
 
SALIPAZARI İLÇESİNDE DÜNYA ÇOCUK GÜNÜ ZİYARETİ
Samsun'un Salıpazarı ilçesinde, Dünya çocuk günü nedeniyle Çağlayan İlkokulu'nu, İlçe Kaymakamı Meriç Dinçer ve ilçe protokolü ziyaret etti.
ÇOCUK Haberi
SALIPAZARI İLÇESİNDE DÜNYA ÇOCUK GÜNÜ ZİYARETİ

Dünya çocuk günü nedeniyle, İlçe Kaymakamı Meriç Dinçer, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Astsubay Başçavuş Hakan Akçay, Emniyet amiri İbrahim Özden ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Savaş ile birlikte Çağlayan İlkokulu ziyaret edilerek çocuklara hediyeler verildi.

Her alanda çocuklarla birlikte olmanın ayrıca mutluluğunu  yaşadıklarını vurgulayan İlçe Kaymakamı Meriç Dinçer, " Çocuklar geleceğimizin teminatıdır. Sadece bir gün değil, her gün çocuklarımızın olmalı, onların güler yüzünün solmaması, geleceğe ümitle bakmalarını sağlamak ve vatanına milletine faydalı bir birey olmaları için başta aileler, idareci ve öğretmenlerimiz, kısacası hepimiz üzerimize düşen görevi yaparak, gelecek adına iyi nesillerin yetiştirilmesinde hepimiz pay sahibi olmalıyız.  Bugünde tüm çocuklarımızı sevgiyle kucaklıyorum “dedi. Çocuklar başta kaymakam Dinçer olmak üzere ziyarete gelen herkese sevgi gösterisinde bulunarak teşekkür ettiler, fotoğraf çekiminin ardından ziyaret sona erdi.
Köksal ÖNER

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Birsen KALKAR
Etiketler: SALIPAZARI, İLÇESİNDE, DÜNYA, ÇOCUK, GÜNÜ, ZİYARETİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı