Haber Detayı
14 Ekim 2019 - Pazartesi 15:03 Bu haber 688 kez okundu
 
SALIPAZARI PROTOKOLÜNDEN DÜNYA KIZ ÇOCUKLARI GÜNÜ ZİYARETİ
Salıpazarı, İlçe Kaymakamı Meriç Dinçer,” 11 Ekim Dünya Kız çocukları günü nedeniyle, protokol üyeleri ile birlikte Cevizli İlkokulunu ziyaret etti.
EĞİTİM Haberi
SALIPAZARI PROTOKOLÜNDEN DÜNYA KIZ ÇOCUKLARI GÜNÜ ZİYARETİ

 

 

11 Ekim Dünya Kız çocukları günü amacıyla, İlçe Kaymakamı Meriç Dinçer, Belediye Başkanı Halil Akgül, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Hakan Akçay, Emniyet Amiri İbrahim Özden ve Milli Eğitim Müdürü Ali Savaş 'ın katılımı ile Cevizli İlkokulu ziyaret edilerek, çocuklara çeşitli hediyeler verildi. 


Bu güzel anlamlı günde çocuklarla birlikte olduklarını vurgulayan Kaymakam Meriç Dinçer, "Çocuklarımız bizler için çok önemlidir, onlara sahip çıkmalıyız en iyi şekilde yetiştirmeliyiz. Kız çocukları biraz yapı olarak narin ve kırılgan olabilirler, onları anlamalıyız kız çocukta olsa erkek çocukta olsa, gerek aile, gerek okul çevresi, eğitim öğretim için elinden gelenin en iyisini yapmak zorundadır. Çocuklarımızın güler yüzleri solmamalıdır. Sadece Dünya kız çocukları günü değil, her gün tüm çocuklar içindir. Çocuklukların her şeyin tadını çıkarıp gönüllerince eğlenmelidirler. Tabi derslerinde başarılı olmak şartıyla, tüm çocuklarımıza öğrencilerimize hayatın her alanında gelecekte başarılar dilerim " diye konuştu. Fotoğraf çekiminin ardından ziyaret sona erdi.
Köksal ÖNER

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Birsen KALKAR
Etiketler: SALIPAZARI, PROTOKOLÜNDEN, DÜNYA, KIZ, ÇOCUKLARI, GÜNÜ, ZİYARETİ,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
SALIPAZARI PROTOKOLÜNDEN DÜNYA KIZ ÇOCUKLARI GÜNÜ ZİYARETİ
Yorumlar
Haber Yazılımı