Haber Detayı
22 Mayıs 2020 - Cuma 18:25 Bu haber 226 kez okundu
 
Salıpazarı Belediyesi Koronavirüs’le mücadeleyi sürdürüyor
Salıpazarı Belediyesi , dezenfekte işlemlerini tüm hızıyla sürdürüyor.
YEREL YÖNETİM Haberi
Salıpazarı Belediyesi Koronavirüs’le mücadeleyi sürdürüyor


Salıpazarı Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan  ekiplerle kamu, kurum ve kuruluş binaları, okulları, halk otobüsleri, duraklar, taksi durakları, servis araçları, otogar ve yolcu otobüslerini düzenli olarak dezenfekte çalışmaları sürüyor.

 

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül konu ile ilgili yaptığı açıklamada; "Salıpazarı İlçemizde Kaymakamlık, İlçe Jandarma, İlçe Emniyet Amirliği, Belediyemiz ve tüm kamu kurumlarımız ile salgınla mücadelemiz ilk günkü ciddiyet ve gayretle devam ediyor.”dedi.

 

MÜCADELEMİZ DEVAM EDECEK

 

Temizlik İşleri Müdürlüğümüz bünyesinde oluşturduğu ekiplerle kamu, kurum ve kuruluş binaları, okulları, halk otobüsleri, duraklar, taksi durakları, servis araçları, otogar ve yolcu otobüslerini düzenli olarak dezenfekte eden Belediyemiz ekipleri, araç üstü ilaçlama makinesi ile de sokak, cadde ve kalabalığın yoğun olduğu bölgelerde ilaçlama yapıyor.Bu işin şakası yok. Virüs dünyadan ve ülkemizden tamamen yok olana kadar mücadelemiz ilk günkü ciddiyetle devam edecektir."dedi.

 

EL DEZENFEKTAN STANDI KURDUK

 

Başkan Akgül, “Bu çalışmalar kapsamında Salıpazarı Belediyemiz tarafından ilçemizde insan sirkülasyonunun yoğun olduğu bölgeler olan; pazaryeri girişi, Kamu kurumlarının girişleri,meydanlar ve belediye hizmet binası önüne el temizleme dezenfektanı konuldu” dedi.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Salıpazarı, Belediyesi, Koronavirüs’le, mücadeleyi, sürdürüyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı