Haber Detayı
15 Ekim 2019 - Salı 20:59 Bu haber 679 kez okundu
 
Salıpazarı'nda Felaketin izleri Siliniyor
Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, “Ağustos ayında yaşadığımız sel felaketinin izlerini silmeye çalışıyoruz.”dedi.
YAŞAM Haberi
 Salıpazarı'nda Felaketin izleri Siliniyor

 

 

 

Salıpazarı İlçesinde 23-24 Ağustos tarihlerinde yaşanan sel felaketinde bir çok bölgede büyük hasarlar oluşmuş, bazı yollar ise kullanılamaz hale gelmiştir.

Belediye Başkanı Halil Akgül ilçede bir çok noktada ekiplerin seferber edildiğini belirterek “O günden bu güne çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz.”dedi.

Samsun Büyükşehir Belediyesi ve Salıpazarı Belediyesi olarak sel felaketinden sonra iş makinelerimiz ve personelimiz aralıksız çalışmalarını sürdürüyor. Bir çok noktada aynı anda ekiplerimiz felaketin izlerini silmeye çalışıyor.

Bazı bölgelerde beton, bazılarında ise asfalt ve stabilize yol bakım ve onarım çalışmalarımız sürüyor diyen Başkan Akgül, “ Şehir merkezimiz dahil, öncelik sırasına göre mahallelerimizde çalışmalarımız planlanan şekliyle devam ediyor. Grup yollarımızda ulaşım sorunu yok. Mahalle yollarımızda heyelan kaldırma, yol açma, bakım ve onarım çalışmalarımız selin yaşandığı günden bu güne devam ediyor. İş makinelerimiz ve personelimiz büyük özveri içersinde elllerinden gelen bütün gayreti göstermektedirler.”dedi.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Birsen KALKAR
Etiketler: , Salıpazarı'nda, Felaketin, izleri, Siliniyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı