Haber Detayı
22 Mayıs 2020 - Cuma 16:53 Bu haber 739 kez okundu
 
SAMGÜDEF Başkanı Op.Dr. Mustafa Seven'den Ramazan Bayramı Mesajı
Samsun Gümüşhane Dernekleri Federasyonu (SAMGÜDEF) Başkanı Op.Dr. Mustafa Seven Ramazan Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
SİVİL TOPLUM Haberi
SAMGÜDEF Başkanı Op.Dr. Mustafa Seven'den Ramazan Bayramı Mesajı


Bu bayramı dünyada ve ülkemizde yaşanan koronavirüs salgını ve alınanönlemler  nedeniyle buruk geçirdiğimizi belirten Dr. Mustafa Seven mesajında şunları söyledi.:

 

" Umut herşeydir. İnşallah eski bayramlara tekrar kavuşacağız. Maske takmak ve 1,5 metre mesafe belki hep hayatımızın bir parçası olacak ancak, yeni hayat tarzımız olarak yardımlaşmanın, hoşgörünün, fırsat eşitliğinin en güçlü şekli ile ilke edinildiği , aile bağlarımızın güçlendiği, gençlerimizin milli manevi değerlerine bağlı yetiştiği bir iklim olarak benimsendiği günlere ulaşmayı en kalbi şekli ile arzu ediyorum.

 

Pandemi döneminde en ön cephede savaşan sağlıkçılarımız ve emniyet mensuplarımız başta olmak üzere tüm kamu görevlilerimizin, evlerinde kalarak sıkıntı yaşayan geleceğimizin teminatı olan gençlerimiz ve başımızın tacı yaşlılarımızın ve tüm hemşerilerimizin mübarek bayramlarını en içten duygularımla tebrik ediyorum."

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: SAMGÜDEF, Başkanı, Op.Dr., Mustafa, Seven'den, Ramazan, Bayramı, Mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı