Haber Detayı
25 Ekim 2018 - Perşembe 21:51 Bu haber 865 kez okundu
 
Samsun Armada Okulları'nda Kariyer Günleri
Samsun Armada Okulları'nın sürekli hale getirdiği " Kariyer Günleri" nin son konuğu Samsun Live Hospital Pazarlama Müdürü Cihan Başoğlu oldu.
EĞİTİM Haberi
Samsun Armada Okulları'nda Kariyer Günleri

Cihan Başoğlu, Samsun Armada Okulları'nda mesleğini tanıttı, öğrencilere tavsiyelerde bulundu.Karadeniz Teknik Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve İşletme Bölümünü bitiren ve  yüksek lisansını da KTÜ İktisat Bölümünde tamamlayan  Cihan Başoğlu öğrencilere "Günümüzde Sağlık Bilimleri" konulu konferans verdi, onların sorularını cevaplandırdı.Cihan Başoğlu, Armada Okulları son sınıf öğrencilerini sağlık sektörüyle ilgili bilgilendirilerek gelecekte  tercih noktalarında hangi bölümlere yönelmeleri gerektiğini anlattı. 

 Seminerde sağlıkk sektörünü ve sağlıkk hizmetlerindeki iş olanaklarhakkında bilgiler veren Başoğlu,  Ülkemizde sağlık sektörünün her geçen gün pozitif yönde ivme yakaladığına vurgu yaptı. Başoğlu, sağlık bilimlerinden herhangi bir bölümden mezun olan öğrencilerin iş bulma konusunda sıkıntı yaşamayacaklarını belirtti.


 Okullarında uygulanan  "Kariyer Günleri" ile ilgili olarak bir açıklama yapan, Armada Okulları yöneticileri Mustafa Madenoğlu ve Muhammet YÜCEL," Öğrencilerimize meslekleri, mesleki kariyerlerinde başarılı olan yönetici ve meslek elemanlarını getirerek tanıtıyoruz. Amacımız öğrencilerimize seçecekleri meslekler konusunda ışık turmak. Kariyer günleri okulumuzda yıl boyunca devam edecek" dedi.

Madenoğlu ve Yücel, katılımları için Cihan Başoğlu'na teşekkür etti ve plaket sundu. 

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Samsun, Armada, Okulları'nda, Kariyer, Günleri,
Yorumlar
Haber Yazılımı