Haber Detayı
23 Kasım 2017 - Perşembe 10:59 Bu haber 1708 kez okundu
 
Samsun Bafra Sera OSB 2018 yılına hazır
Samsun Bafra Tarama Dayalı İhtisas (SERA) Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Toplantısı, Büyük Şehir Belediye Genel Sekreter Yrd. Sefer Arlı Başkanlığında gerçekleşti.
- Haberi
Samsun Bafra Sera OSB 2018 yılına hazır

Toplantı , Bafra Kaymakamı Ali Fuat Türkel, Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Başkanı Göksel Başar ve Sera OSB Yönetim Kurulu Üyeleri Bafra Ticaret Borsa Başkanı Namık Kibaroğlu, Bafra Ziraat Odası Başkanı Osman Tosuner ile Bafra TSO Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Süzen ,Bafra Ticaret Sanayi Odası Genel Sekreteri Talip Şahin, Belediye Meclis Üyesi Harita Mühendisi Yavuz Ataseven, Bafra Belediye Meclis Üyesi Şehir Plancısı Soner Taş’ın katılımı ile Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığında gerçekleşti.

Geçtiğimiz haftalarda Organize Tarım ve Hayvancılık Bölgeleri Daire Başkanı, Kredi izleme ve değerlendirme koordinatörü, İmar ve inşaat koordinatörü Bafra Sera OSB yi ziyarete gelerek sona gelinen çalışmalarla ilgili bilgi vermiş 2018 başlarında alt yapı çalışmalarının başlayabileceğini söylemişlerdi.

Gerçekleşen toplantıda 2017 yılındaki çalışmaların geri dönüşümlerin etkili ve verimliliği toplantı gündemini belirlerken, 2018 yılı için yol haritası ve alt yapı çalışmalarının hazırlıklarının başlaması toplantının ana başlıklarını oluşturdu.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Samsun, Bafra, Sera, OSB, 2018, yılına, hazır,
Yorumlar
Haber Yazılımı