Haber Detayı
16 Kasım 2020 - Pazartesi 08:39 Bu haber 940 kez okundu
 
Samsun Bayındır Memur Sen'de İsa Çolak güven tazeledi
Bayındır Memur Sen Samsun Şube Başkanlığının ikinci olağan genel kurulu yapıldı. Mevcut Başkan İsa Çolak yeniden seçildi.
SİVİL TOPLUM Haberi
Samsun Bayındır Memur Sen'de İsa Çolak güven tazeledi

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı okunması ile başlayan Genel Kurul, Bayındır Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı Ömer TÜRK , Memur-Sen İl Temsilcisi Hamdi YILDIZ, Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Ahmet MUŞTA, AK Parti ilkadım İlçe Başkanı D.Mücahit ERBİN, AK Parti Atakum İlçe Başkanı Abdulkadir KÖSTEK , Sinop il Temsilcisi Yunus Emre ÜNVER, Memur-Sen'e bağlı şube Başkanları Kadınlar Komisyonu Başkanı ile Üyelerin katılımı ile gerçekleşti.

Divan Başkanlığına Büro Memur-Sen Şube Başkanı Mustafa KARABİBER, üyeliklere de’ Diyanet-Sen  1. Nolu Şube başkanı Murat AKKUŞ ve Bem Bir-Sen  Samsun Şube Başkanı Savaş GAYRETLİ seçildi. 


Şube Başkanı İsa ÇOLAK, Memur Sen Samsun İl Temsilcisi Hamdi Yıldız ve Bayındır Memur-Sen Genel Başkan yardımcısı Ömer TÜRK'ün konuşmalarının ardından  Bayındır Memur Sen Samsun şubesinin Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu ve Denetim Kurulu Raporu okundu ve ibra edildi.

 

İsa Çolak tek liste ile girilen seçim sonucunda kullanılan 125 oyu alarak başkan seçildi.

 

Bayındır Memur Sen Samsun Şubesi'nin yeni yönetimi şu isimlerden oluştu:

 

İsa ÇOLAK 
Ümit Fatma TÜMÇAKIR, 
Hasan ÖNDER, 
Gökhan SARAÇOĞLU
Muhammet AVCI 

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Samsun, Bayındır, Memur, Sen'de, İsa, Çolak, güven, tazeledi,
Yorumlar
Haber Yazılımı