Haber Detayı
12 Haziran 2016 - Pazar 10:08 Bu haber 2672 kez okundu
 
Samsun Büro Memur-Sen’liler İftarda Buluştular
Memur-Sen’e bağlı Büro Memur-Sen’in Samsun Şubesi tarafından organize edilen iftar yemeğinde üyeler, eş ve çocukları bir araya geldi .
YAŞAM Haberi
Samsun Büro  Memur-Sen’liler İftarda Buluştular

Samsun Büro Memur-Sen tarafından geleneksel hale getirilen iftar davetlerine bu yılda devam edildi. Çok sayıda davetlinin katıldığı iftar yemeği Samsun Büyükşehir belediyesinin Anakent Sosyal Tesislerinde verildi.

Samsun Büro Memur-Sen şube başkanı Mustafa Karabiber, “Katılımın her zamanki gibi yüksek olması beni ve yönetim kurulundaki arkadaşlarımızı çok mutlu etti” diyerek başladığı konuşmasını şöyle sürdürdü.

“Birlik ve beraberliğimizin daim olması için bu etkinliğimiz devam edecektir. Şu andaki gördüğüm tablo gerçekten de görülmeye değer bir tablodur.  Bu kadar kalabalık davetli topluluğu önünde inanın bana nutkum tutuluyor.  Ben ve yönetim kurulumuzdaki arkadaşlarım siz üyelerimiz için her alanda olduğu gibi bu alanda da her zaman yanınızda olmaya devam edeceğiz. En ufak sıkıntınızda hep yanınızda olduk olmaya da devam edeceğiz. İnşallah sağlıklı, huzurlu olarak seneye de hep birlikte daha da artan bir kalabalıkla böylesine görkemli bir iftar sofrasında birlikte oluruz. Katılımınız  için hepinize sonsuz teşekkürler ederiz” diye konuştu.

Mehmet Rebii Özdemir


 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Samsun, Büro, , Memur-Sen’liler, İftarda, Buluştular,
Yorumlar
Haber Yazılımı