Haber Detayı
22 Temmuz 2016 - Cuma 12:10 Bu haber 2751 kez okundu
 
Samsun Büro Memur-Sen : Şimdi Birlik Zamanı
Samsun Büro Memur-Sen 15 Temmuz 2016 Cuma akşamı Fethullahçı Terör Örgütü’nün darbe kalkışması ile ilgiliolarak bir basın açıklaması yaptı.
- Haberi
Samsun Büro Memur-Sen :  Şimdi Birlik Zamanı

 

Samsun Büro Memur-Sen başkanı Mustafa Karabiber yaptığı açıklamada, "Türkiye, ı millete ve devlete ihanet şebekesi Fethullahçı Terör Örgütü’nün Silahlı Kuvvetlerimiz içerisine sızmış terörist unsurlarının öncülüğünde cunta ve darbe kalkışmasıyla karşı karşıya kalmıştır.Milleti korumak ve vatanı savunmak için emanet edilen tankları, uçakları, helikopterleri, silahları ve mühimmatı gasp edecek ve millete ait silahların namlusunu millete doğrultacak kadar ihanetin zirvesine yerleşen FETÖ’nün terör konseptli cunta ve darbe kalkışması bertaraf edilmiştir." dedi.demokrasimize, devletimize, geleceğimize sahip çıktık.
İkinci bir İstiklal Mücadelesi vererek, kendimizi siper ederek cuntacılara, darbecilere, hainlere paralel ihanet çetesi FETÖ’ye hadlerini bildirdik. Namlu millete dönmüş tanklara selam durmayarak hainlerin girişimlerini, darbe severlerin sevincini kursaklarında bıraktık.
Cennet ülkemizi bataklığa çevirmek isteyenlerin kirli senaryolarının bozduk. Vesayet gömleğinin millete giydirilmesine izin vermedik, kirli gömleği tarihin çöp sepetine gönderdik. Cuntacıları, ihanet çetesini, paralel hainleri püskürterek ay yıldızlı bayrağımızın düşmesine izin vermedik, milletimizin şanlı tarihine büyük bir zafer daha ekledik." diye konuştu.

TÜRKİYE ESKİ TÜRKİYE DEĞİL

Karabiber açıklamasını şöyle tamamladı. " Cuntacıların, hainlerin bilmesi gerekir ki, Türkiye eski Türkiye değildir. Türkiye güçlü ve büyük bir ülkedir. Ülkemizde darbeler dönemi artık geride kalmıştır.
Ülkemizdeki yönetimin tek sahibi millettir. Milletin iradesine, demokrasiye asla ama asla darbe vurulamaz. 
 Ülkemizin ve milletimizin birliğini, huzur ve refahının ayaklar altına alınması, milli iradenin cebir ve şiddetle çiğnenmesini asla kabul edilemez, etmiyoruz.
Ülkemize ve milletimize ihanet içinde olan bu hainlerin en  kısa sürede adalet karşısında hesap vereceklerine de inancımız tamdır.
Darbe girişiminin ilk anından itibaren meydanlarda milli iradenin yanında olan, darbecilerin tanklarına imanlı göğsünü siper ederek duran başta Büro Memur-Sen ve Memur-Sen teşkilatlarımız ve tüm üyelerimiz olmak üzere milletimize, sivil toplum kuruluşlarına, siyasi partilere teşekkür eder; demokrasimiz için, ülkemiz için, geleceğimiz için gözünü kırpmadan canını veren sivil vatandaş, asker, emniyet mensubu tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar, milletimize başsağlığı diliyoruz. "

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Samsun, Büro, Memur-Sen, :, , Şimdi, Birlik, Zamanı,
Yorumlar
Haber Yazılımı