Haber Detayı
26 Haziran 2019 - Çarşamba 13:21 Bu haber 364 kez okundu
 
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir Muhtarlarla Buluşuyor
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ilçelerde 'Muhtarlarla İstişare Toplantıları' kapsamında Canikli muhtarlarla bir araya geldi.
SİYASET Haberi
 Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir Muhtarlarla Buluşuyor

Canik Belediyesi Meclis Salonu'nda gerçekleştirilen toplantıya katılan Çamalan Mahallesi Muhtarı Tahsin Çelik,"Canik’te daha önce de böyle toplantılar oluyordu. Ama ilk defa Büyükşehir Belediye Başkanımız, Canik Belediye Başkanımız, meclis üyelerimiz, daire amirleriyle beraber toplantı yaptık. Çok verimli oldu. Biz muhtarlar olarak çok memnun olduk. Mustafa Demir başkanımıza teşekkür ediyoruz" dedi.

 


Fındıcak Mahallesi Muhtarı Emin Eker ise, "Benim ilk dönemim. Arkadaşlarımız daha önce bu gibi toplantıların olmadığını söylüyor. Canik’e önem verdiklerini gördük. Çok memnun olduk. Teşekkür ediyoruz kendilerine" derken  Düzardıç Mahallesi Muhtarı Hikmet Oçar, "İlk defa muhtar seçildim. Daha önce böyle bir toplantı olmadığını biliyoruz. Toplantının yararlı olduğunu, sözlerimizin dinlendiğini görmek bizleri mutlu etti. İnşallah verilen sözler yerine getirilir" ifadelerini kullandı.

 


Büyükşehir Belediyesi'nin yanısıra Canik Belediyesi yönetiminin de toplantıda yer almasının çok önemli olduğuna vurgu yapan Atatürk Mahallesi Muhtarı Lütfi Tercanlı,  "Canik ilçemizde iki belediye öncülüğünde gerçekleştirilen toplantı çok verimli geçti. Bundan sonra devamının gelmesini istiyorum. Yeni dönemde çok daha iyi hizmetler alacağımıza inanıyorum. 2 belediyeye de başarılar diliyorum" dedi.

 

Gaziosmanpaşa Mahalle Muhtarı Osman Yüksel de görüşlerini, "Daha önce böyle toplantılar yapılmıyordu. Yeni dönemde başarılı çalışmalara imza atılacağına inanıyorum. Samsun’un çıtasını yükseltmek için hep birlikte çalışmalıyız" sözleriyle dile getirdi.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: , Samsun, Büyükşehir, Belediye, Başkanı, Mustafa, Demir, Muhtarlarla, Buluşuyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı