Haber Detayı
19 Haziran 2020 - Cuma 16:37 Bu haber 4166 kez okundu
 
Samsun CHP 3. Hayır Çarşısını Terme’de Açtı
CHP Samsun İl Başkanlığı, Samsun’da 17 ilçede açmayı planladığı hayır çarşılarının 3.sünü Terme’de açtı.
SİYASET Haberi
Samsun CHP 3. Hayır Çarşısını Terme’de Açtı

 

CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel'in 17 İlçede 17 Hayıor Çarşısı Projesi hızla ilerliyor.

 

Yakakent ve Canik’in ardından 3. Hayır Çarşısını “Derman Çarşısı “ Adı altında açan CHP’nin Terme Hayır Çarşısı açılışına  CHP İl Başkanı Fatih Türkel, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu, Terme İlçe Başkanı İbrahim Yavuz, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri,  İl Kadın Kolları Başkanı Nazan Güneysu, AK Parti Terme İlçe Başkanı İbrahim AR, Saadet Partisi Terme İlçe Başkanı Serdar Kömpe ve Terme Sanayi Odası Başkanı Ahmet Ekmekçi, CHP Terme Belediye Meclis Üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

 

CHP Terme İlçe Başkanı İbrahim Yavuz açılışta yaptığı konuşmada; “Termeli hemşerilerimizle kucaklaşma projelerimiz kapsamında hayır çarşımızı siz kıymetli dostlarımızın desteği ile açmış bulunuyoruz. Bizlere destek veren başta CHP İl Başkanımız Sayın Fatih Türkel’e, Milletvekilimiz Sayın Neslihan Hancıoğlu’na, İl Örgütümüze, buralarda Termeli dostlarımıza hemşerilerimize dokunmamıza vesile olan bağışçılarımıza şükranlarımızı sunuyor, her zaman Terme’nin ve Termelilerin yanında olduğumuzu belirterek hayır çarşımızın hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. “dedi

 

Hayır Çarşısının açılışında söz alan CHP İl Başkanı  Fatih Türkel; Biz CHP Samsun ailesi olarak Ülkemizin içinden geçtiği bu zor günlerde vatandaşımızın yanında olmaya devam ediyoruz. Başta İl Örgütü olmak üzere 17 ilçe örgütümüzle birlikte yaşanan bu Pandemi sürecinde adeta seferberlik ilan ettik. Birlik beraberlik ve dayanışma hukukunu 17 ilçemizde çoban ateşleri gibi yakmaya devam ediyoruz.

 

Bugün burada iktidar partisi temsilcileri ve muhalefet partisi temsilcileri ile yapılan iyi şeylerde, iyilikte buluşmanın güzel bir örneğini Terme de sergilemiş bulunmaktayız. Bu güzel tablonun Samsun’a ve Ülkemize örnek olmasını diliyor herkesin dostça, kardeşçe, eşitlik ve mutluluk içerisinde bir Ülkede yaşaması temennisiyle hayır çarşımızın ilçemize hayırlar getirmesini diliyorum.” Diye konuştu.”

 

Konuşmaların ardından Hayır Çarşısının kurdelası kesilerek hizmete açıldı.

 

 

 

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Samsun, CHP, 3., Hayır, Çarşısını, Terme’de, Açtı,
Yorumlar
Haber Yazılımı