Haber Detayı
14 Haziran 2019 - Cuma 16:17 Bu haber 2277 kez okundu
 
Samsun CHP'den Ekrem İmamoğlu'nun kampanyasına destek
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na seçilen, ancak YSK tarafından mazbatası elinden alınan seçilmiş Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu için açılan kampanyaya CHP'lilerin desteği artarak devam ediyor.
SİYASET Haberi
Samsun CHP'den Ekrem İmamoğlu'nun kampanyasına destek

CHP Atakum İlçe Örghütü'nün ardından bugün de CHP il ve bazı İlçe örgütlerinin üye ve yöneticileri toplu halde İşbankası Çiftlik Şubesi önünde bir araya gelerek kampanyaya destek verdi. 

 

Kampanya ile ilgili olarak bir açıklama yapan CHP Samsun İl Başkanı Mehmet Kundak, İmamoğlu'nun seçim çalışmalarına katkı sağlamak için CHP Genel Merkezi'nin açmış olduğu kampanyanın devam ettiğini belirterek, "Biz de CHP Samsun örgütleri olarak başladığı günden itibaren kampanyaya destek vermeye devam ediyoruz.

 

Bugün de desteğimizin devam ettiğini belirtmek ve kampanyaya katılımı artırmak için CHP il ve İlçe Örgütlerimiz, yönetim kurulu üyelerimiz, vatandaşlarımız ve üyelerimizle birlikte İş Bankası Çiftlik Şubesi'nde bir araya gelerek toplu olarak destek verdik. Bilindiği gibi İktidar tüm devlet olanaklarını kullanıyor. Seçim yenilendiği için de hazine yardımı söz konusu değil. Bu kampanya halkımızın desteği ile yürüyor. Seçim gününe kadar devam edecek. Demokrasiye inanan, ülkemzie huzurun ve güvenin gelmesini isteyen her vatandaşımızı kampanyaya destek olmaya çağırıyorum! " dedi.


Yardım kampanyasına CHP İlkadım İlçe Başkanı Fatih Türkel, CHP Ayvacık İlçe Başkanı Halil İbrahim Bilal, CHP İlkadım İlçe Kadın Kolları Başkanı Suna Gül Ceylan, CHP Kadın Kolları MYK Üyesi, Nurcihan Tomrukçu,İlkadım Belediye Meclis Üyesi Hatice Çakır, ADD Samsun Şube Başkanı Dr. Işık Özkefeli de destek verdi.

 

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Samsun, CHP'den, Ekrem, İmamoğlu'nun, kampanyasına, destek,
Yorumlar
Haber Yazılımı