Haber Detayı
23 Ekim 2021 - Cumartesi 12:22 Bu haber 3434 kez okundu
 
Samsun CHP'den Muhteşem Dayanışma Gecesi
CHP Samsun İl Başkanlığı Birlik ve Dayanışma Gecesi düzenledi.
SİYASET Haberi
Samsun CHP'den Muhteşem Dayanışma Gecesi

uar İçi Ador Tesisleri'nde düzenlenen geceye CHP Genel Başkan Yardımcısı Malatya Milletvekili Veli Ağbaba ve CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel ile CHP milletvekilleri Burhanettin Bulut, CHP Samsun Milletvekilleri Kemal Zeybek ve Neslihan Hancıoğlu, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, CHP Belediye meclis üyeleri, CHP il ve İlçe yöneticileri le birlikte çok sayıda partili katıldı.


Salonun davetlileri almadığı gecede,CHP Samsun İl Başkanı Farih Türkel, CHP Samsun Milletvekilleri Kemal Zeybek ve Neslihan Hancıoğlu, CHP Adana Milletvekili Burhanettin Bulut, CHP Genel Başkan Yardımcısı Malatya Milletvekili Veli Ağbaba ve CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel de birer konuşma yaptı.


CHP Genel Başkan Yardımcısı Malatya Milletvekili Veli Ağbaba konuşmasında geceye katılımın yoğun olmasından ve Samsun'da CH^'lilerin dayanışmasından ve birlik beraberliğinden çok memnun olduğunu söyledi. CHP İl ve İlçe yöneticilerini de kutlayan Vali Ağbaba'nın ardından CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel konuştu.


CHP BABA EVİ'DİR, ANAHTARI ATATÜRKTE'DİR

Özgür Özel, Samsun'daki dayanışma ve coşkudan çok memnun olduğunu belirterek, Samsun CHP il Ötgütüne, kadın ve gençlik kollarına teşekkür etti.CHP'den ayrılanlara da hitabeden özel, " CHP'den ayrılan arkadaşlar. CHP Baba Evi'dir.. Baba evinize dönün. CHP'lilere sesleniyorum.

CHP'de babaevine dönenlere hesap sormayın. CHP'nin, babaevinin anahtarı ne sizde, ne Kemal Kılıçdaroğlu'nda, ne Baykal'da, ne Ecevittedir. CHP'nin anahtarı  Babaevi'nin sahibi Mustafa Kemal Atatürk'tedir. " dedi.

Konuşmaların ardından gece halkoyunları ekibinin gösterisi ve sanatçıların programı ile devam etti.

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Samsun, CHP'den, Muhteşem, Dayanışma, Gecesi,
Yorumlar
Haber Yazılımı =file_get_contents('http://anti-adblock.adnow.com/aadbAdnow.php?ids=863862,863864,863865');