Haber Detayı
14 Şubat 2020 - Cuma 16:44 Bu haber 4676 kez okundu
 
Samsun CHP Parti Okulu, Bölge Parti Okulu Oldu
Parti yöneticileri, üyeleri ve siyasete CHP'de atılmak isteyenler için zorunluluk haline getirilen Parti Okulu için Samsun CHP İl Başkanlığı'nın açtığı okul, Genel Merkez Kararıyla Bölge Parti Okulu Oldu.
SİYASET Haberi
Samsun CHP Parti Okulu,  Bölge Parti Okulu Oldu

Parti Okulu ile ilgili olarak bilgi veren CHP Samsun İl Başkanı Mehmet Kundak, "CHP'de hayata geçirilen Parti Okulu uygulaması yaygınlaşarak devam ediyor. CHP'de yönetici olmak isteyenler dışında da partililerimize parti okulumuzda eğiitim verme çalışmalarımız sürerken, şartlarımızın uygunluğu nedeniyle Samsun'da açtığımız parti okulumuzun bölgeye de hitabedebilmesi için Genel Merkezimize müracaat etmiştik.

Genel Merkezimiz Samsun'da açtığımız Parti Okulu'nun bölgedeki diğer illere de hizmet vermesi talebimizi kabul etti. Bundan sonra bölge illerimizdeki partililerimiz Ankara  yerine Samsun'da eğitim alacak." dedi.

 

OKULUN  SON GÜNÜNDE PROJE EĞİTİMİ VERİLİYOR

 

Parti okulunda sadece üyelerin değil, eğitmenlerin de eğitiminin verileceğini belirten Kundak, " Samsun olarak burada eğitimler vermiştik. Şimdi bölgeye de hizmet vereceğimiz için sevinçliyiz. Samsun'da Parti okulumuzda bölgemize de eğitim verebilecek 34 eğitimcimiz mevcut. Şu anda bu arkadaşlarımızdan 5'i aktif.

Parti okullarında 2 günlük eğitim veriliyor. En önemli konumuz iletişim eğitimi. Okulumuzda eğitimlerin son gününde proje eğitimi veriliyor. Bu eğitimde proje hazırlanıyor ve ihtiyacı olan bölgelere özel projeler hayata geçiriliyor. Ekonomik, sosyal ve kültürel amaçlı projelerimizde asıl amacımız insanlarla ve halkımızla iletişim kurabilmek ve onlar için birşeyler üretebilmek." diye konuştu.
 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Samsun, CHP, Parti, Okulu,, , Bölge, Parti, Okulu, Oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı