Haber Detayı
07 Nisan 2020 - Salı 17:44 Bu haber 3388 kez okundu
 
Samsun'da 3 Otel Sağlık Çalışanlarının Hizmetinde
Samsun'da Anemon, Neba Royal ve Kadırga Otelleri sağlık çalışanlarının hizmetinde olduklarını açıkladı.
SAĞLIK Haberi
Samsun'da 3 Otel Sağlık Çalışanlarının Hizmetinde


Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını tehdidine karşı toplum sağlığını korumak için özel önlemler uygulayan Samsun Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların sağlığı için evlerinden ve sevdiklerinden uzakta kalan sağlık çalışanlarının çalışma koşullarını iyileştirmek için kamu misafirhanelerini sağlıkçıların hizmetine sunarken, sağlık çalışanlarına bir destek de otellerden geldi.


 Samsun'da Anemon, Neba Royal ve Kadırga Otelleri odalarını ücretsiz olarak sağlık personeline tahsis ederek, birlik ve beraberlik örneği sergiledi.

 

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Koronavirüs ile Mücadele'de fedakarca çalışan sağlık çalışanlarına otellerini ücretsiz olarak tahsis eden Anemon Otelleri Yönetim Kurulu Başkanı  İsmail Akçura , Nejat Baran ve Ahmet Aydemir’ e teşekkür etti.


SANSUN'DA 3 OTEL SAĞLIKÇILAR İÇİN  KAPILARINI AÇTI 

 

Koronavirüs salgınıyla mücadelede sağlık çalışanlarının büyük bir özveri gösterdiğini ifade eden Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Kamu misafirhanelerinin yanı sıra Samsun'da hizmet veren üç önemli otelin de kapılarını sağlıkçılara açarak koronavirüs mücadelesine destek verdiğini belirterek,  "Bu kapsamda 164 oda ve 328 yatak kapasiteli Anemon Oteli'ni sağlık çalışanlarımıza ücretsiz tahsis eden İsmail Akçura  Bey'e, 67 oda 150 yatak kapasiteli Neba Royal Hotel sahibi sayın Nejat Baran'a ve 40 oda 80 yatak kapasiteli Kadırga Otel Sahibi Ahmet Aydemir beyefendiye teşekkür ediyoruz.

 Kendileri bu örnek davranışlarıyla bu zor süreçte bu milletin nasıl birlik ve beraberlik içinde olabileceğini, 'Biz Bize Yeteriz' cümlesinin ne kadar dolu ve doğru olduğunu göstermişlerdir. Her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu birlik ve beraberliğimiz olduğu sürece başaramayacağımız, üstesinden gelemeyeceğimiz hiç bir şey yoktur" dedi.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Samsun'da, 3, Otel, Sağlık, Çalışanlarının, Hizmetinde, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı