Haber Detayı
30 Kasım 2017 - Perşembe 11:38 Bu haber 1730 kez okundu
 
Samsun’da başarılı sporculara ödül
Samsun Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürü Ahmet Güral Karayılmaz Balkan Şampiyonalarında başarı gösteren sporcuları ödüllendirdi.
SPOR Haberi
Samsun’da  başarılı sporculara ödül

11-12 Kasım 2017 tarihleri arasında Makedonya Üsküp'te gerçekleştirilen 13. Nemo Cup Yüzme turnuvasında derece alan sporcular ve antrenörleri ile aynı tarihlerde Edirne'de gerçekleştirilen 19. Balkan Taekwondo Şampiyonası’nda 44 Kg bayanlar kategorisinde Sırp rakibini yenerek, Balkan Şampiyonu olan Edanur Çelik İl Müdürü Ahmet Güral Karayılmaz'ı makamında ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Müdürü Karayılmaz sporcu ve antrenörleri ile sohbet ettikten sonra, sporcuları tek tek tebrik ederek başarılarının devamını diledi. "Sizleri yetiştiren hocalarınızı ve ailelerinizi kutluyor, Uluslararası platformlarda bayrağımızı göndere çektirerek İstiklal Marşımızı okutarak bizleri ayrıca gururlandırdığınız için teşekkür ediyor, daha nice başarılar diliyorum." dedi.

Ziyaretin sonunda Ahmet Güral Karayılmaz sporcu ve antrenörlerine hediye taktim etti.

Ziyarette ayrıca Atakum Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mustafa Demirkıran ve  Tevfik İleri İmamhatip Ortaokulu Okul Müdürü Nihat Albayrak'da yer aldı.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör:
Etiketler: Samsun’da, , başarılı, sporculara, ödül,
Yorumlar
Haber Yazılımı