Haber Detayı
21 Mart 2020 - Cumartesi 18:15 Bu haber 2611 kez okundu
 
Samsun'da CHP'li Gençler Evden Çıkamayan Komşularının Hizmetinde
Bütün Dünyada etkisini gösteren ve ülkemize'de sıçrayan Covid 19 virüsüne karşı alınan önlemlere Samsun'da CHP'li gençler de katkı sağlıyor.
SİYASET Haberi
Samsun'da CHP'li Gençler Evden Çıkamayan Komşularının  Hizmetinde


CHP Gençlik Kolları Üyeleri, mücadeleye katkı sağlamak amacıyla,  oturdukları binada  risk grubunda olan sakinlerin  market ihtiyaçlarını almak için kampanya başlattı.

 

CHP'li gençler, gençlik kolları üyelerinin oturdukları tüm binalarda komşularının ihtiyaçlarını karşılayacak, onların alışverişini yapacak.

 

Çalışma ile ilgili olarak bir açıklama yapan CHP Gençlik Kolları Samsun İl Başkanı Furkan Demir, "Tüm Dünyada ve Türkiye'yi saran  Koronavirüs'e karşı başlatılan mücadeleye biz de elimizden gelen katkıyı sağlamak içn karar aldık.

 

Gençlik Kolları üyelerimiz, risk grubunda olan ve dışarı çıkamayan komşularının alış veriş taleplerini karşılayacak ve bir anlamda evin küçük çocuğu olacaklar.   Bu hastalığın yayılmasını ve  risk grubundaki bireylere ulaşmasını engelleyen  sürece biz de katkı sağlayacağız. Bu konuda destek veren tüm gençlik kolları üyelerimize teşekkür ederim." dedi.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Samsun'da, CHP'li, Gençler, Evden, Çıkamayan, Komşularının, , Hizmetinde,
Yorumlar
Haber Yazılımı