Haber Detayı
25 Şubat 2020 - Salı 18:51 Bu haber 505 kez okundu
 
Samsun'da Görev Yapan Eski ve Yeni İlçe Başkanları AK Parti Genel Merkezi'nde
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti’nin kurulduğu günden bu yana Samsun’da görev yapan İlçe Başkanları ile Ankara'da bir araya geldi.
SİYASET Haberi
Samsun'da Görev Yapan Eski ve Yeni İlçe Başkanları  AK Parti Genel Merkezi'nde

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı tarafından düzenlenen “Kuruluştan Günümüze İlçe Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı”na katılmak üzere Ankara’ya gelen, AK Parti’nin kurulduğu günden bu yana Samsun’da görev yapan İlçe Başkanları ile bir araya geldi.

 

Genel Merkez Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun katıldığı, Karadeniz Bölgesi illerini kapsayan İstişare ve Değerlendirme Toplantısı öncesi Samsun’dan gelen İlçe Başkanları ile bir araya gelen Karaaslan, “Genel Merkez Teşkilat Başkanlığımızın İstişare ve Değerlendirme Toplantısı vesilesiyle, görüşlerini almak üzere, kuruluşundan bugüne kutlu davamızın selameti için fedakârca çalışan, partimize hizmet eden kıymetli İlçe Başkanlarımız ile bir araya geldik. AK Parti’mizin 18 yıllık yolculuğu boyunca bu davaya sıkı sıkıya bağlanan, sorumluluğunun gereğini yerine getiren gönüldaşlarımızla, ülkemizin güçlü geleceğine dair büyük hayaller besliyoruz.” dedi.

 

“Görevimiz, Bizi Biz Yapan Değerlere Sıkı Sıkıya Sarılmaktır”

 

Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı tarafından düzenlenen toplantıda, 400’e yakın İlçe Başkanı’na hitap eden Karaaslan, “Bizim görevimiz, bizi biz yapan değerlere sıkı sıkıya sarılmak ve inandığımız yolda yürümektir. AK Partili olmanın anlamı da farkı da budur. Çünkü AK Partili olmak sorumluluk ister. 81 ilimizde, ilçelerimizde ve tüm mahallelerimizde teşkilatlarımız bu şuurla çalışmalarını sürdürmektedir.

Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde ulaşımdan savunma sanayiine, yerli ve milli atılımlardan eğitime, sağlıktan sosyal politikalara, adaletten güvenliğe tüm hizmetlerin milletimiz için erişilebilir olmasını sağladık. Her şehrimize adeta sembol niteliğinde eserleri kazandırdık. Tüm hizmetlerimizin arka planında büyük mücadeleler vardır. Bütün bunları yaparken elbette normal süreçlerden geçmedik, ama hizmetlere karşı çıkanlar değil hayalleri hizmetlere dönüştürenler başardı.” diye konuştu.

 

AK Parti’nin, kurulduğu günden bu yana vesayetle önemli bir mücadele ortaya koyduğunu anlatan Karaaslan, bu dönemde milli iradenin güç kazandığının, AK Parti döneminin reformlar ve seçim başarılarıyla dolu bir dönem olarak tarihe geçtiğinin altını çizdi.

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Samsun'da, Görev, Yapan, Eski, ve, Yeni, İlçe, Başkanları, , AK, Parti, Genel, Merkezi'nde, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı