Haber Detayı
06 Ekim 2019 - Pazar 13:32 Bu haber 10967 kez okundu
 
Samsun'da Haber Medya Grubu Kapandı
Türkiye'nin yaşadığı ekonomik kriz ve özellikle Samsun'da yaşanan kriz medyayı da vurdu. Haber Medya Grubu dün akşam faaliyetlerine son verdiğini duyurdu.
EĞİTİM Haberi
Samsun'da Haber Medya Grubu Kapandı

 Türkiye’nin en büyük üç bölge gazetesinden biri olan Haber Gazetesi, Samsun’un ilk ve tek uydu kanalı olan  Haberaks TV,  Haber Radyo ile HaberHayat dergisi,  internet sitesi dün itibariyle yayın hayatına son verdi. 


Uzun süredir artan maliyetlerden dolayı kriz yaşayan ve arayış içinde olan Haber Medya Grubu sonunda artan maliyetlere daha fazla dayanamadı ve kapandı.

 

Kapanma haberi Haber Medya Grubunda şöyle duyruldu:

"Haber Medya'dan veda


Haber Medya Grubu, bugün itibariyle yayın hayatına son vermiştir, Haber Medya Grubu'nun bir ailesi olan tüm okuyucularımıza ve dinleyicilerimize teşekkür ederiz.


Türkiye’nin en büyük üç bölge gazetesinden biri olan Haber Gazetesi, Samsun’un ilk ve tek uydu kanalı olan ve en çok izlenen televizyonu Haberaks TV, bölgenin en çok dinlenen radyosu Haber Radyo, zengin içeriği ile HaberHayat dergisi, zirvede olan internet gazeteciliği ile büyük bir bölgesel medya grubu olan Haber Medya Grubu, bugün itibariyle yayın hayatına son vermiştir. 

 Bölgesel anlamda gücüyle, yurt içi-yurt dışı yayınlarıyla ve kurumsal kimliği ile Türkiye’nin en büyük bölgesel medya gruplarından biri olan Haber Medya Grubu, doğru ve tarafsız yayıncılık ilkelerinden taviz vermeden, bu zamana kadar yayın hayatına devam etti. 

Haber Medya Grubu’na daima güvenen, her sabah bayiden gazetede alan, evinde, dükkanında Haberaks TV izleyen, Haber Radyo dinleyerek, aracında seyahat eden, tüm gelişmeleri Haber Gazetesi internet sitesinden takip eden kısacası Haber Medya Grubu’nun bir ailesi olan tüm okuyucularımıza ve dinleyicilerimize teşekkür ederiz."

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Samsun'da, Haber, Medya, Grubu, Kapandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı