Haber Detayı
13 Aralık 2019 - Cuma 17:10 Bu haber 890 kez okundu
 
Samsun'da Mutluluğun Kanatları'ndan alışveriş Şenliği
Samsun'da faaliyet gösteren Mutluluğun Kanatları Derneği, lösemili ve engelli çocuklar yararına ‘Yılbaşı Alışveriş Şenliği’ düzenledi.
YAŞAM Haberi
Samsun'da Mutluluğun Kanatları'ndan alışveriş Şenliği

 

 

 

Samsun'da faaliyet gösteren Mutluluğun Kanatları Derneği, elde ettikleri geliri lösemili ve engelli çocuklara bağışlayacakları el emeği ürünlerinden oluşan ‘Yılbaşı Alışveriş Şenliği’nin açılışı gerçekleştirildi. Atakum Venn Butik Otel’de düzenlenen etkinliğe Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci eşi Av. Gülay Deveci ve çok sayıda vatandaş katıldı. 

 

BİR KADIN ÖRGÜTLENMESİ

Gerçekleşen etkinliğin Samsun’da bilenen ve geleceğe umutla bakan kadınların örgütlenmesi tarafından düzenlendiğini ifade eden Atakum Belediye Başkanı Av. Başkan Deveci, “ Buradaki herkes iş kadını, şehrin tanıdığı insanlar.  Ülkenin sıkıntılı dönemde, yatırım yapan, Türkiye’ye umutla bakan ve Türkiye’yi kanatları altına almayı hedefleyen bir kadın örgütlenmesi. Burada yerel üretimler kamuoyuna tanıtılıyor, elde edilecek gelir dezavantajlı gruplara yardım olarak geri dönüyor.” dedi.

 

Dernek Başkanı Burcu Keskin, engelli ve lösemili ve ihtiyaç sahibi ailelere destek olmak istediklerini söyledi. Yeni yıl öncesinde insanların yakınlarına hediye almak veya evinin ihtiyacını karşılamak için alışveriş yapacağını belirten Keskin, "Samsun'daki kadın girişimcilerin ürettikleri ürünleri tanıtmasını ve bunu geniş kitlelere ulaştırması için alışveriş şenliği düzenledik. Bunun yanı sıra dezavantajlı çocuklara ve ailelerine destek olmak için bir fırsat sunması bizleri mutlu etti." şeklinde konuştu. 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Samsun'da, Mutluluğun, Kanatları'ndan, alışveriş, Şenliği, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı