Haber Detayı
27 Mart 2018 - Salı 11:19 Bu haber 2975 kez okundu
 
Samsun'da yönetici, öğretmen ve aile akademi semineri
Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Samsun Rehberlik ve Araştırma Merkezi ve İstanbul Aydın Üniversitesi işbirliğinde gerçekleştirilen Polat Doğru ile Hayata Rehber Olmak Semineri 15 Temmuz Şehit Ömer Halisdemir Konferans Salonunda gerçekleştirildi.
EĞİTİM Haberi
Samsun'da yönetici, öğretmen ve aile akademi semineri

Seminerin gündüz bölümünde yönetici ve öğretmenlere yönelik Hayata Rehber Olmak konusunda Konuşmacı Polat Doğru tarafından sunum yapıldı.  Programın ikinci bölümünde ailelere yönelik olarak başarılı ve mutlu çocuklar için gerçek anne babalık,  başlıklı sunum yapıldı. Polat Doğru çocuklara “sen varsın, sen olduğun gibi değerlisin, senin hata yapma hakkın var, sen kendi kararlarını kendin verebilirsin, hatalarının sorumluluğunu alabilirsin, her zaman yanındayım ve seni destekliyorum ve sen ekibin bir parçasısın, sen kendi isteklerin gerçekleştirmede özgürsün benim görevi sana rehber olmak “  olduğunu vurguladı.

GÜZEL BİR PROĞRAM OLDU
Gündüz bölümümde okul müdürleri, müdür yardımcıları ve rehber öğretmenlerden oluşan yaklaşık 6 yüz kişi katıldığı programda İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hanife Erdin in açış konuşmasında,” İl Milli eğitim Müdürlüğünce başlatılan Maarif hareketi kapsamında yapılan programın, öğretmen, yönetici ve aile akademisi olarak gerçekleştirdik. Bu tür programların devam ettirileceğiz ve katılımcılara teşekkür ediyorum “dedi.Programa İlkadım ilçe Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe,  Ladik ilçe Milli Eğitim Müdürü Aykan sancı .Samsun Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü Alicengiz Ciğerci, Okul Müdürleri ,Öğretmenler ile  Kuruşların yetkilileri katıldı.

Köksal ÖNER

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör:
Etiketler: Samsun'da, yönetici,, öğretmen, ve, aile, akademi, semineri,
Yorumlar
Haber Yazılımı