Haber Detayı
28 Mayıs 2019 - Salı 17:09 Bu haber 344 kez okundu
 
Samsun Dragon Bot Takımı Başkan Demir'i Ziyaret Etti
19 Mayıs 1919'un 100'üncü Yılı etkinlikleri kapsamında İstanbul'dan devraldıkları bayrağı 830 kilometre kürek çekerek Samsun'a ulaştıran Büyükşehir Belediyesi Dragon Bot Takımı, Başkan Mustafa Demir'i makamında ziyaret etti.
SİYASET Haberi
Samsun Dragon Bot Takımı Başkan Demir'i Ziyaret Etti

TIPKI 100 YIL ÖNCEKİ GİBİ


Anakentspor Kulübü Başkanı Kadir Koçak'ın da yer aldığı ziyarette Başkan Mustafa Demir, "Sizin yaptığınız spor ve 830 kilometre kürek çekerek gerçekleştirilen yolculuk büyük bir meşakkat istiyor. Tüm sporcular olarak birlik ve beraberlik halinde harekete etmeniz gerekiyordu. Sizler de bunu en güzel şekilde başardınız. Yüreklerinizi birleştirerek birlik ve beraberlik halinde tüm güçlüklerin üstesinden gelineceğini tüm dünyaya gösterdiniz. Tıpkı 100 yıl öncesinde 19 Mayıs 1919'da olduğu gibi. Her birinizi yürekten kutluyorum" dedi. 

 

TEŞEKKÜR BELGESİ VE HEDİYELER


Ziyaret sonunda Başkan Mustafa Demir tarafından Dragon Bot Takımı'na 'Teşekkür Belgesi' ve sporculara çeşitli hediyeler takdim edildi. Büyükşehir Belediyesi Anakent Spor Kulübü ve Dragon Bot Ekibi'nin Antrenörü Zafer Benli de Başkan Mustafa Demir'e Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun'a çıktığı geminin maketini hediye etti. Birlikte hatıra fotoğrafı çekimi sonrasında ziyaret sona erdi.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Birsen KALKAR
Etiketler: Samsun, Dragon, Bot, Takımı, Başkan, Demir'i, Ziyaret, Etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı