Haber Detayı
07 Aralık 2017 - Perşembe 14:55 Bu haber 2059 kez okundu
 
Samsun EMO kıdemli mühendislere plaket verecek
Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Samsun Şubesi Dünya Mühendisler Günü etkinlikleri kapsamında meslekte 30, 40, ve 50 yılını dolduran üyeleri için Plaket Töreni düzenliyor.
YAŞAM Haberi
Samsun EMO kıdemli  mühendislere plaket verecek

9 aralık 2017 Cumartesi günü saat 14:00’da hizmet binasında düzenlenecek olan törende, EMO Samsun Şubesinin Samsun, Ordu, Amasya, Çorum ve Sinop illerini kapsayan sorumluluk alanında meslekte; 4’ü 50 yıl ve üzeri, 36’sı 40 yıl ve üzeri ile 120’si 30 yıl ve üzeri hizmeti bulunan toplam 160 üyesine plaket verilecek.

Düzenlenecek tören ile ilgili olarak bir açıklama yapan EMO Samsun Şube Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özdağ, “Elektrik, elektronik mühendisleri olan meslek büyüklerimiz son 30 ila 50 yılda ilimizde bölgemizde ve ülkemizde çok büyük hizmetlere, büyük bir özveri ve vakurla imza attılar.

Bugün enerji, telekomünikasyon, endüstri, otomasyon, sağlık, güvenlik, eğitim başta olmak üzere sayısız alanda pek çok teknolojik yenilikleri farkında olmadan, en doğal insanlık hakkı olarak kullanabiliyorsak bu meslektaşlarımızın özverili çalışmaları sayesindedir.

EMO’nun meslek büyükleri kendilerine fırsat verildiğinde halen bir taraftan sahada hizmet üretme, diğer taraftan da tecrübelerini genç meslektaşlarına akatarabilme çabalarını sürdürüyorlar.

Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliğine (TMMOB) bağlı meslek odalarının yanısıra akademik meslek odalarımızın ve emek örgütlerimizin temsilcilerinin de bu törene katılımlarını bekliyoruz.” Dedi.

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Samsun, EMO, kıdemli, , mühendislere, plaket, verecek,
Yorumlar
Haber Yazılımı