Haber Detayı
17 Haziran 2019 - Pazartesi 19:54 Bu haber 1448 kez okundu
 
Samsun Geleneksel Lovelet 4. Müzik Yarışması Sonuçlandı
Lovelet Outlet'in Geleneksel hale getirdiği Müzik Yarışması sonuçlandı. Dereceye girenler ödüllerini alırken geceye Kolpa Grubu Damgasını Vurdu.
SANAT Haberi
Samsun Geleneksel Lovelet 4. Müzik Yarışması Sonuçlandı

 Her yıl ünlü isimlerin jürilik yaptığı müzik yarışmasında bu yıl jüri koltuğunda genç kızların sevgilisi KOLPA Grubu yer aldı.

 

KOLPA Grubuna eşlik eden bir diğer jüri üyesi ise büyük ilgi ile izlenen “Benimle Söyle” yarışmasında jüri üyeliği yapan Seçil Gür oldu. Her yıl olduğu gibi bu yılda değerli OMÜ Doç.Dr. Bahar Güdek, OMÜ Öğretim Görevlisi Devrim Öztürk, Armoni Müzik Eğitmeni Mehmet Kurul da jüri de yer almaya devam etti. Müzik yarışması finalinde Seçil Gür sevilen şarkılarını söylerken geceye KOLPA grubunun canlı konseri damga vurdu.

12 FİNALİST YARIŞTI

Birbirinden başarılı 12 finalistin yarıştığı Müzik Yarışması finalinde Jüri üyeleri yarışmacıların performanslarını dinleyerek Entonasyon, Çalma Becerisi ve Vokal Uyumu kriterlerine göre değerlendirme yaparak ve ilk üç kazanan yarışmacıyı belirledi. 4.Lovelet Müzik Yarışması Birincisi; Merve USTA İkincisi; Grup Kal Üçüncüsü, Grup Kiralık Dördüncüsü ise Grup Quadrock oldu.

 

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Samsun, Geleneksel, Lovelet, 4., Müzik, Yarışması, Sonuçlandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı